Valmieras Ziņas

Vidzemē nedēļas nogalē ugunsdzēsēji glābēji dzēsa deviņus ugunsgrēkus

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 7.augusta plkst. 6.30 līdz 10.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 13.16 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Stalbes pagastu, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 2m2 platībā. Plkst. 14.28 ugunsgrēks tika likvidēts.

Sestdien plkst. 13.56 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur dega vieglā automašīna 0,5 m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Plkst. 17.04 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Madonas novada Ošupes pagastu, kur dega vienstāva saimniecības ēka180m2 platībā, kā arī tajā esošā siena prese, vieglā automašīna un traktors 3m2 platībā. Plkst. 20.03 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 18.16 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Mārcienas pagastu, kur dega pagraba jumts un dēļi 24m2 platībā. Plkst. 21.04 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī uz svētdienu plkst. 01.03 VUGD saņēma izsaukumu Alūksnes novadā, kur ar atklātu liesmu dega saimniecības ēkas daļa un jumts kopumā 240m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās nosargāt ēkas daļu, kurā atradās aptuveni 100 siena ruļļi. Plkst. 06.06 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 1.07 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur dega vieglā automašīna 5m2 platībā. Plkst. 2.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 2.02 VUGD steidzās uz Alūksnes novada Alsviķu pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva saimniecības ēka 50m2 platībā. Plkst. 4.31 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Apes ielā Alūksnē, kur dega zaru kaudze un blakus esošās ēkas loga rūts 8m2 platībā, kā arī Rīgas ielā Smiltenē, kur daudzdzīvokļu mājā uz balkona spainī dega atkritumi 0,2m2 platībā.

Vakar Gulbenes novadā ugunsdzēsēji glābēji no dīķa izcēla tur iestigušu govi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri