Lasīšanas laiks: < 1 min
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. maija plkst. 6.30 līdz 23. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma divus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.
Vakar plkst. 13.10 VUGD saņēma izsaukumu uz Valkas novada Valkas pagastu, kur dega vienstāva koka šķūnis 70 m2 platībā. Plkst. 15.11 darbs notikuma vietā noslēdzās.
VUGD kopumā aizvadītajā diennaktī saņēma 35 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.
ATGĀDINĀM, ka šodien no plkst. 10.00 līdz plkst. 10.10 visā valstī uz trīs minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.