Valmieras Ziņas

Vidzemē dzēsti divi ugunsgrēki

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 8.septembra plkst. 6.30 līdz 9. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 15.04 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Limbažu pagastu, kur dega malkas šķūnis 40m2 platībā. Notikuma vietā strādāja pieci Limbažu daļas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī divi Viļķenes formējuma ugunsdzēsēji. Plkst. 16.42 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 18.53 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Cēsu novada Liepas pagastu, kur dega salmu kaudze 2m2 platībā. Plkst. 19.21 ugunsgrēks tika likvidēts.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 40 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri