Valmieras Ziņas

Vidzemē aizvadītajās diennaktīs saņemti 20 izsaukumi

VUGD telefona numurs uz auto durvīm

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 12. aprīļa plkst. 6.30 līdz 15. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 20 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, 15  uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Piektdien plkst. 13.17 saņemts izsaukums uz Robežu ielu Valmierā, kur vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,2 m2 platībā. Plkst. 14.33 darbi notikuma vietā noslēgti. 

Piektdien plkst. 21.15 saņemts izsaukums uz Pils ielu Alūksnē, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu. Plkst. 21.36 darbi notikuma vietā noslēgti. 

Sestdien plkst. 18.51 saņemts izsaukums uz Rūpnīcas ielu Liepā, kur dega vieglās automašīnas elektroinstalācija 0,1 m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās, izmantojot ugunsdzēsības aparātu.

Vakar plkst. 14.33 saņemts izsaukums uz Cēsu novada Taurenes pagastu, kur vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5 m2 platībā. Plkst. 15.44 darbi notikuma vietā noslēgti. 

Plkst. 21.03 saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Zeltiņu pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 2 m2 platībā. Plkst.  22.13 darbi notikuma vietā noslēgti. 

Plkst. 22.23 saņemts izsaukums uz Zaķu ielu Cēsīs, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāvā dzīvokļa sienā dega brusa 0,5 m2 platībā. No ēkas evakuēti septiņi cilvēki. Plkst. 23.13 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 23.13 saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Jaungulbenes pagastu, kur dega elektrolīnijas balsta stabs 1,5 m2 platībā. Plkst. 01.36 ugunsgrēks likvidēts. 

Šonakt saņemti pieci izsaukumi, kur bijis vajadzīgs atbrīvot ceļa braucamo daļu no nolūzušiem kokiem – Limbažu novada Braslavas pagastā, Alūksnes novada Ilzenes pagastā, Trikātas ielā Strenčos, Valmieras novada Kocēnu pagastā un Limbažu novada Umurgas pagastā.

Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 12.aprīļa plkst. 6.30 līdz 15. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 31 izsaukumu – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu 20 uz glābšanas darbiem, trīs uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājumi. 

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri