Valmieras Ziņas

VIDEO: Valmierā noticis “drive-in izlaidums”

Šajā neparastajā laikā, kad Covid-19 dēļ ieviestie ierobežojumi neļāva notikt daudziem tradicionālajiem pasākumiem, tostarp arī izlaidumiem bērnudārzos un skolās, Valmierā vecāki ar skolas un citu partneru atbalstu atrada interesantu un neparastu risinājumu, kā atzīmēt mācību noslēgumu.  

28.maija vakarā 101 Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6. klašu absolvents kopā ar ģimenēm pulcējās automašīnās laukumā pie Vidzemes Olimpiskā centra pasākumā “Paliec sveika, mazā skola!”, lai uz kino ekrāna noskatītos skolas sagatavoto video ar skolēnu un skolotāju atmiņu stāstiem un pateicībām par kopīgi pavadīto laiku. Noslēguma tika kopīgi dziedāta Valmieras himna un visi vēroja svētku uguņošanu.

Kā atzina pasākuma rīkotāji, visiem dalībniekiem neparastais izlaidums bijis kas jauns un aizraujošs, tādēļ saņemti daudz atzinības vārdi. Kopā pavadītais laiks bijis tikpat emocionāls kā klasiskajā izlaidumā. Braucot projām, apskāvienu vietā tika sūtīti sveicieni, signalizējot ar automašīnu taurēm.

Pasākuma rīkotāji pateicas par atbalstu Vidzemes Olimpiskajam centram un 3D Cinema / Kino “Gaisma”, kā arī Emīlam Spuņģim par videosižetu veidošanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri