Valmieras Ziņas

VIDEO: Ar sirdi un darbiem novados! – Zemnieku saimniecība “Dzintari”

Katrā novadā dzīvo tādi cilvēki, kuri ar savu darbu spējuši paveikt vairāk. Viņu sirdī darbam ir liela nozīme, un viņu rokas darba nebaidās. Esam uzsākuši jaunu stāstu sēriju “Ar sirdi un darbiem novados!”, kā ietvaros iepazīstināsim ar uzņēmīgiem iedzīvotājiem gan Valmieras novadā, gan apkārtējās teritorijās. 

Pirmā stāsta galvenais varonis ir kungs, kurš visu mūžu bijis saistīts ar automašīnām – jau ilgi viņš dažādus transportlīdzekļus remontē, bet tas nav viss, jo Magnuss ir aizrāvies arī ar seno transportlīdzekļu restaurāciju. Ne vienam vien Mazsalacas novada iedzīvotājam ir skaidrs, par ko ir runa – Magnusu no zemnieku saimniecības “Dzintari”. 

Šobrīd zemnieku saimniecībā tiek veikti lauksaimniecības darbi 50 hektāru platībā, tāpēc, kā saka pats Magnuss, darba netrūkst. Vasaras periods ir aizraujošs laiks, jo tad saimniecību mēdz apmeklēt arī tūristi, lai aplūkotu strausus un spēkratu kolekciju, kas sasniegusi skaitli ap 150. Lai arī agrāk saimniecībā dzīvoja vairāk desmiti strausu, šobrīd šī nodarbe mesta pie malas, lai izmēģinātu ko jaunu. 

Pilnu Magnusa stāstu skatiet video! 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri