Valmieras Ziņas

VIDEO: Ar sirdi un darbiem novados! – Zemnieku saimniecība “Dzintari”

Katrā novadā dzīvo tādi cilvēki, kuri ar savu darbu spējuši paveikt vairāk. Viņu sirdī darbam ir liela nozīme, un viņu rokas darba nebaidās. Esam uzsākuši jaunu stāstu sēriju “Ar sirdi un darbiem novados!”, kā ietvaros iepazīstināsim ar uzņēmīgiem iedzīvotājiem gan Valmieras novadā, gan apkārtējās teritorijās. 

Pirmā stāsta galvenais varonis ir kungs, kurš visu mūžu bijis saistīts ar automašīnām – jau ilgi viņš dažādus transportlīdzekļus remontē, bet tas nav viss, jo Magnuss ir aizrāvies arī ar seno transportlīdzekļu restaurāciju. Ne vienam vien Mazsalacas novada iedzīvotājam ir skaidrs, par ko ir runa – Magnusu no zemnieku saimniecības “Dzintari”. 

Šobrīd zemnieku saimniecībā tiek veikti lauksaimniecības darbi 50 hektāru platībā, tāpēc, kā saka pats Magnuss, darba netrūkst. Vasaras periods ir aizraujošs laiks, jo tad saimniecību mēdz apmeklēt arī tūristi, lai aplūkotu strausus un spēkratu kolekciju, kas sasniegusi skaitli ap 150. Lai arī agrāk saimniecībā dzīvoja vairāk desmiti strausu, šobrīd šī nodarbe mesta pie malas, lai izmēģinātu ko jaunu. 

Pilnu Magnusa stāstu skatiet video! 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri