Valmieras Ziņas

VIDEO: Ar sirdi un darbiem novados! – Zemnieku saimniecība “Dzintari”

Katrā novadā dzīvo tādi cilvēki, kuri ar savu darbu spējuši paveikt vairāk. Viņu sirdī darbam ir liela nozīme, un viņu rokas darba nebaidās. Esam uzsākuši jaunu stāstu sēriju “Ar sirdi un darbiem novados!”, kā ietvaros iepazīstināsim ar uzņēmīgiem iedzīvotājiem gan Valmieras novadā, gan apkārtējās teritorijās. 

Pirmā stāsta galvenais varonis ir kungs, kurš visu mūžu bijis saistīts ar automašīnām – jau ilgi viņš dažādus transportlīdzekļus remontē, bet tas nav viss, jo Magnuss ir aizrāvies arī ar seno transportlīdzekļu restaurāciju. Ne vienam vien Mazsalacas novada iedzīvotājam ir skaidrs, par ko ir runa – Magnusu no zemnieku saimniecības “Dzintari”. 

Šobrīd zemnieku saimniecībā tiek veikti lauksaimniecības darbi 50 hektāru platībā, tāpēc, kā saka pats Magnuss, darba netrūkst. Vasaras periods ir aizraujošs laiks, jo tad saimniecību mēdz apmeklēt arī tūristi, lai aplūkotu strausus un spēkratu kolekciju, kas sasniegusi skaitli ap 150. Lai arī agrāk saimniecībā dzīvoja vairāk desmiti strausu, šobrīd šī nodarbe mesta pie malas, lai izmēģinātu ko jaunu. 

Pilnu Magnusa stāstu skatiet video! 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu no 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2019. gada 13.decembrim personīgi (adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) vai e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv . Tālrunis informācijai: 29446642. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-13 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers.vai sūtīt ezitis@valmiera.edu.lv, 29446642

Mūsu partneri