Valmieras Ziņas

“Veru durvis uz augstskolu” Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā jau devīto reizi!

Otrdien, 27.martā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā (VPĢ) jau devīto reizi notika karjeras pasākums “Veru durvis uz augstskolu”, bet “ugunskristības” šogad piedzīvo karjeras konsultante un direktores vietniece izglītības jomā Lauma Lāce, kas turpina Ināras Punkstiņas ilggadējo tradīciju un pirmo reizi organizēja šo pasākumu.

Karjeras diena notika vairākās daļās: plkst. 11.00 kabinetos norisinājās dažāda veida nodarbības un lekcijas, tad skolas vestibilā notika pasākuma svinīgā atklāšana, skolas gaiteņos skolēni varēja iepazīties ar bukletiem, uzdot jautājumus pasniedzējiem un skolēniem, bet plkst. 13.00 notika otrā nodarbība.

Uz šo karjeras dienu bija ieradušies vairāk nekā 30 dažādu augstskolu un koledžu pārstāvji no Rīgas, Liepājas, Ventspils, Rēzeknes, Daugavpils, Jelgavas un tepat no Vidzemes Augstskolas. Katru gadu šajā pasākumā piedalās arī AS “Swedbank” pārstāvis Jānis Bergs.

Prieks, ka ar katru reizi arvien vairāk šajās dienās redzami VPĢ absolventi. Par aktiera profesiju un studijām stāstīja Rīgas Jaunā teātra aktieris Toms Veličko, absolventi bija sastopami arī pie Liepājas Universitātes, Banku Augstskolas, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, Biznesa Augstskolas “Turība” un citiem stendiem.

Nodarbības bija ļoti daudzveidīgas, orientētas uz dažādām gaumēm un interesēm: 3D modelēšana un animācija, biomedicīnas laboranta profesija, ieskats arābu kultūrā, kinologu demonstrējumi, digitālais mārketings, karjeras iespējas aviācijas nozarē utt.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri