“Ventspils” un “Valmieras” futbolistiem kaujiniecisks neizšķirts

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas ievadā ceturtdien “Ventspils” un “Valmieras” futbolisti cīnījās neizšķirti 2:2 (0:1).

Viesi vadībā izvirzījās spēles 35.minūtē, kad Toluvalase Arokodare pēc Viktora Djanē piespēles pie pretinieku soda laukuma apveda divus ventspilniekus un no vidējas distances raidīja bumbu vārtos. Nedaudz vēlāk Jevgeņijam Kozlovam bija iespēja izlīdzināt rezultātu, taču krievu uzbrucējs pie labā vārtu stūra nespēja pienācīgi apstrādāt bumbu.

Otrā puslaika sākumā vidzemnieki varēja dubultot pārsvaru, taču “Ventspili” glāba vārtsargs Konstantins Mahnovskis. Puslaika turpinājumā viesi saņēma aukstu dušu un dažu minūšu laikā ielaida divus vārtus.

Vispirms 53.minūtē pēc Ingara Stugļa sitiena bumbu atsita Andrijs Kožuhars, taču tā nonāca pie Kaspars Svārupa, latviešu uzbrucējam ar saviem trešajiem vārtiem sezonā panākot 1:1. Trīs minūtes vēlāk Georgi Eristavi ar skaistu tālsitienu panāca 2:1, bet vēl pēc dažām minūtēm Eduards Tīdenbergs trāpīja pa vārtu stabu.

Turpinājumā, 71.minūtē, Valmieras futbolisti izlīdzināja rezultātu – Krišs Kārkliņš izpildīja nekļūdīgu soda sitienu, triecot bumbu zem pārliktņa. Pie soda sitiena viesi tika pateicoties tam, ka “Ventspils” vārtsargs Mahnovskis ar bumbu rokās izgāja ārpus soda laukuma.

Puslaika vidusdaļas notikumi neapmierināja laukuma saimniekus un viņi aktīvi protestēja pret tiesnešu lēmumiem, kā rezultātā “Ventspils” galvenais treneris Viorels Frunze tika brīdināts ar dzelteno kartīti. Vēlāk citā epizodē tāda paša kartīte tika parādītā “Valmieras” stūrmanim Tamazam Pertijam.

Atlikušajā laikā vārti netika gūti, duelim noslēdzoties ar rezultātu 2:2, kas “Valmierai” deva pirmo punktu sezonā.