“Ventspils” un “Valmiera Glass”/ViA futbolisti cīnās neizšķirti virslīgas mačā

“Ventspils” komanda svētdien, 21.jūlijā, “Optibet” Latvijas futbola virslīgas mačā savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (ViA) vienību.

Jau spēles pirmajās minūtēs ar bīstamu sitienu izcēlās valmieriešu uzbrucējs Pasifiks Ektors Gbaguidī, taču mājinieku vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs bija uzdevumu augstumos. Tieši pēc Pasifika piespēles spēles 20.minūtē tika gūti pirmie vārti – Beninas futbolists no laukuma galalīnijas sita bumbu gar vārtu līniju, to pie tālā staba uztverot Ērikam Punculam. Latviešu uzbrucēja sitiens bija nekļūdīgs un viesi izvirzījās vadībā.

Tiesa, līdz puslaika beigām rezultāts tika izlīdzināts, jo 41.minūtē no aptuveni 14 metriem precīzi sita Ēliu Batista, kurš panāca 1:1. Jau otrā puslaika pirmajās minūtēs “Ventspilij” bija iespēja pārņemt vadību, taču Tosina Aijeguna sitienu neitralizēja valmieriešu vārtsargs Vladislavs Lazarevs.

Turpretī Valmieras komanda savu iespēja izmantoja, spēles 57.minūtē no soda laukuma robežas pa zemi precīzi sitot nigērietim Toluvalasem Emanuēlam Arokodarem. Pāris minūtes vēlāk bīstama situācija bija atkal pie viesu vārtiem, vairākus neveiksmīgus sitienus izdarot Kasparam Svārupam. Tomēr ventspilniekiem izdevās panākt neizšķirtu, 84.minūtē pēc Lukasa Vilellas sitiena bumbu savos vārtos raidot Ofosu Apijam.

Valmieras komanda pašlaik aizvada ļoti neveiksmīgu periodu čempionātā, jo tā pēdējās sešās spēlēs tikusi tikai pie vienas uzvaras, kad jūnija vidū ar 1:0 tika pārspēta “Jelgava”. Tikmēr kurzemnieki pēdējās sešās spēles izcīnījuši divus panākumus, pie tam pēdējos divos mačos svinētas uzvaras ar 2:1 pret “Jelgavu” un 2:1 pret “Mettu”.

Arī abās iepriekšējās tikšanās reizēs neviens no klubiem nav spējis izcīnīt uzvaru, pirmajā spēlē Valmierā cīnoties neizšķirti 1:1, bet otrajā 2:2, maču aizvadot Ventspilī.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam vicelīdere RFS viesos Daugavas stadionā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar “Metta” vienību.

Ar 41 punktiem 20 spēlēs kopvērtējuma vadībā ir “Riga” komanda, kurai ar 35 punktiem 20 cīņās seko RFS. Trešā ar 30 punktiem ir “Spartaks” komanda, bet tālāk ar 28 punktiem “Ventspils”. Piektajā vietā ar 27 punktiem 19 mačos ir “Valmiera Glass”/ViA, kas par trim punktiem apsteidz “Liepāju”. Septītā ar 21 punktu ir 18 mačus aizvadījusī “Daugavpils”, tālāk ar 19 punktiem 19 dueļos seko “Jelgava”, bet pēdējā ar 18 punktiem 20 cīņās ir “Metta”.

Kā zināms, šajā sezonā virslīgā startē deviņas komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, līdz ar to viena vienība izlaiž konkrēto kārtu. Plānojams, ka nākamajā sezonā virslīgā startēs desmit vienības.

Sezona noslēgsies 9.novembrī.

Sākot ar šo sezonu, par turnīra ģenerālsponsoru kļuvis uzņēmumu grupa “Optibet”. Jaunais sadarbības līgums starp biedrību “Latvijas Futbola virslīga” un “Optibet Sporta bārs” noslēgts uz turpmāko divu sezonu periodu. Tāpat turnīram ir jauna vizuālā identitāte.

Pirms iepriekšējās sezonas turnīra rīkotāji noslēdza 2+1 gadu sadarbību ar “Best4Sport TV” kanālu, kas tādējādi pārraida virslīgas mačus. Šajā sezonā futbola virslīgas spēles atgriezušās arī kanālā “Sportacentrs.com TV” un Latvijas Televīzijas 7.kanālā (LTV 7).

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi kluba vēsturē par čempioni kļuva “Riga” komanda, aiz sevis atstājot “Ventspils” vienību, bet trešā bija RFS.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība