Valmieras Ziņas

Vecpuišu parkā būs brīvdabas izstāde “Lidojums”

No 21. līdz 28.jūlijam Vecpuišu parkā būs apskatāma mākslinieces Ievas Jaundālderes darbu izstāde “Lidojums”. Izstāde ir arī labdarības projekts, gūtos ienākumus ziedojot mākslinieces veselības stiprināšanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Ievas Jaundālderes romantiskā un maigā daba novērojama arī viņas zīmējumos, keramikas izstrādājumos un tekstilā. Īpaša iezīme darbos ir no vecvecvectēva, ievērojamā ornitologa Kārļa Griguļa pārmantotā putnu un dabas mīlestība.

Valmieras dzimšanas dienas sestdienā, 25.jūlijā, ikviens varēs kļūt par mākslinieces modeli un ļauties klātienes portreta izveidei.

Ievas ikdiena paiet, cīnoties par veselības uzlabošanu, kam nepieciešams arī finansiāls atbalsts. Tādējādi izstādē gūtie ieņēmumi tiks ziedoti mākslinieces veselības stiprināšanai. Tāpat izstādes laikā būs iespējams pasūtīt mākslinieces zīmējumus un keramikas izstrādājumus, arī šādā veidā sniedzot atbalstu. Vairāk par to, kā vari palīdzēt Ievai Jaundālderei, var uzzināt mājaslapā www.beopen.lv.

Izstāde norisināsies sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju.

Valmieras 737.dzimšanas dienas lidojuma programma šeit.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālajām spējām atbilstošu izglītības procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas; plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; sadarboties ar bērnu vecākiem, grupas un iestādes personālu, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām( Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; prasme strādāt komandā; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūlijam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-16

Mūsu partneri