Valmieras Ziņas

Vecgada pēdējā dienā Valmierā notiks Jaunā – Žurkas gada kontūrskrējiens

Skrab, skrab…kas tur skrabinās pie Jaunā, 2020. gada sliekšņa? Drīzumā Zemes Cūkas gads dosies tālāk un pār debesjumu valdīs Baltās Metāliskās Žurkas gads! Tā tur arī skrabinās!

Un nu jau kā tradīcija Valmierā ik gadu tiek organizēti dažādi tematiskie kontūrskrējieni, kuros tiek aicināti piedalīties skriešanas entuziasti un aktīva dzīvesveida piekritēji.

Turpinot iesākto un, lai nākamais gads būtu īpaši veiksmīgs, Vecā gada nogalē ir jāizskrien vai jāiziet jaunā gada simbolizējošais dzīvnieks. Tāpēc arī šogad ir tapis maršruts, kas Valmieras kartē veido žurciņas apveidu.

Maršrutā iekļautas dažādas Valmieras pilsētas vietas, vairāk gan klusie privātmāju rajoni, kuros vienlaikus varēsim arī priecāties par izrotātām mājām. Vietām būs arī segums, kuru šķērsojot neiesakām vilkt jaunākos apavus! Un ļoti iespējams, ka daudzi no jums pa kādu no iekļautajām ieliņām dosies pirmo reizi.

Ar pozitīvām domām un veiksmīgam jaunajam gadam aicinām kopā izskriet šo apmēram 9 km kontūru! Plānotais skriešanas temps 6.30 min/km. Mums un citiem par lielu prieku īpaši tiek aicināti pievienoties arī gājēji, kuru galvenais pavadonis būs mūsu aktīvais pilsētas mērs Jānis Baiks. Viņš arī iesaistījās maršruta izstrādē.

Tātad 31.decembrī plkst.11.00 pulcēsimies pie Valmieras Jaunatnes centra „Vinda”, Valmierā, Rīgas iela 42, lai aktīvi aizvadītu šo gadu un sagaidītu jauno 2020. žurkas gadu!

Tie dalībnieki, kuri maršrutu plāno veikt ātrāk, lēnāk vai citā piemērotākā laikā, iepriekš būs iespējams iepazīties ar trases shēmu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ.Mēs sagaidām, ka Tev: ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev: ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev: interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev: pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (5.00€-12.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2020-03-31 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri