Valmieras Ziņas

VBSS audzēkņiem labi rezultāti dažādu sporta veidu sacensībās

Lasīšanas laiks: 2 min

No 4. līdz 10.maijam Valmieras Bērnu sporta skolas (VBSS) audzēkņi startējuši dažādās sacensībās, sasniedzot labus rezultātus, informē Valmieras pilsētas pašvaldībā.

Basketbols

No 9. līdz 10.maijam Rīgā stiprākās meitenes cīnījās par Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempiona titulu U19 grupā, kur, cīnoties ar Rīgas komandām, izcīnīja 4.vietu.

Futbols

4.05.Valmierā notika “Komanda.lv” 1.līgas futbola spēle, kur ar 5:1 valmierieši uzvarēja Preiļu BJSS komandu.

6.05. uz izbraukuma spēli Rīgā devās U14 grupas futbolisti, kas ar Rīgas Futbola skolu spēli pabeidza ar neizšķirtu 1:1.

7.05. Smiltenē spēkiem mērojās U16 grupas zēni, Valmieras FK/BSS – FK Tukums – 2000/Jūrmala, kur netika gūti nevieni vārti, un spēle beidzās ar rezultātu 0:0.

9.05. Valmierā notika 1.līgas spēle – Valmiera Glass/BSS pret Rīgas Futbola skolu, un valmierieši bija spēcīgāki, uzvarot ar 1:0.

BMX

No 8. līdz 10.maijam Ventspilī BMX riteņbraucēji devās uz “SMScredit.l v” čempionāta 1.posmu un Ventspils kausa izcīņu, kur G11-13 vecuma grupā sudraba medaļa Līvai Lizetei Glāzerei, B9 grupā 6.vieta Ralfam Frīdvaldam, B10 grupā 2.vieta Gustavam Kārlim Jurevičam un 6.vieta Nikam Niezeram, B11 grupā 5.vieta Kārlim Pedraudzim, B14 grupā zelts Edvardam Glāzeram, B16 grupā arī zelta medaļa Mikum Strazdiņam un 6.vieta Artūram Kristam Bērziņam.

Daiļslidošana

10.05. Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās daiļslidošanas sacensības “Valmieras kauss 2015”, kur sacentās daiļslidotājas un daiļslidotāji no Latvijas un Igaunijas. Mūsu sportistu labākie sasniegumi:

  • Elements B 2007/2008 meitenēm – zelta medaļa Anastasijai Agejevai un 3.vieta Madarai Ulmei;
  • Elements A 2007/2008 meitenēm – 1.vieta Simonai Kuplai;
  • Elements A 2005/2006 meitenēm – uzvarētāja Letīcija Kandele;
  • Elements B 2009 meitenēm – 1.vieta Paulai Bendikai, 2.vieta Marijai Jēkabsonei;
  • Elements B 2009 zēniem – 3.vieta Dāvim Megnim;
  • Elemets B 2010 meitenēm – 2.vieta Luīza Hasani;
  • Beginners 2003/2004 meitenēm – 1.vieta Ancei Frindei un 3.vieta Ditai Putniņai;
  • Chicks B zēniem – 1.vieta Adrianam Fridam, 2.vieta Enzo Kraujam un 3.vieta Dmitrijam Starčenkovam;
  • Springs B meitenēm – 2.vieta Lindai Strazdiņai.

Sacensību kalendārs skatāms pašvaldības mājaslapā.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja vietnieku izglītības jomā (profesijas klasifikatora kods 1345 04) (40 stundas nedēļā (1likme)) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: ● organizēt un pārraudzīt iestādes pedagoģiskā procesa norisi un īstenošanu; ● analizēt un vērtēt izglītības procesa izpildes rezultātus, sniegt priekšlikumus un piedāvāt risinājumus mācību kvalitātes uzlabošanai; ● veikt plānošanas procesus izglītības jomā; ● nodrošināt pārskatu un atskaišu sagatavošanu atbilstoši savai kompetencei; ● piedalīties iestādes darba izvērtēšanas un attīstības plānošanas dokumentu un iekšējo normatīvo aktu izstrādē; ● vadīt metodiskās padomes darbību un koordinēt atbalsta komandas darbu izglītojamo mācīšanās individuālo un speciālo vajadzību nodrošināšanai un risināšanai; un ja Tev ir: ● izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; ● praktiskā pieredze pirmsskolā metodiska darba organizēšanā vai vadītāja vietnieka izglītības jomā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; ● pirmsskolas izglītības satura, procesa un attīstības jautājumu pārzināšana; ● kompetences: labas analītiskas spējas, precizitāte, augsta atbildība; prasme plānot savu darbu; labas komunikācijas, sadarbības un prezentēšanas prasmes; mēs piedāvājam: ● atalgojumu EUR 1672,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; ● darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; ● atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2025.gada 15.augustam, sūtīt uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv, vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VADĪTĀJA VIETNIEKS /DIREKTORA VIETNIEKS /IZPILDDIREKTORS (IZGLĪTĪBAS JOMĀ) Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-08-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920

Mūsu partneri