Valmieras Ziņas

Vasarā Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošinās darbu 245 skolēniem

No 2.jūnija līdz 22.augustam kopumā 245 skolēniem būs iespējams strādāt kādā no 15 Valmieras pilsētas pašvaldības iestādēm, gūstot nepieciešamās darba pamatprasmes, iemaņas un darba pieredzi, lietderīgi pavadot vasaras brīvlaiku un nedaudz nopelnot, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Pēc viņas teiktā, skolēnu nodarbinātībā iesaistījusies Valmieras bibliotēka, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola, Valmieras Valsts ģimnāzija, Pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Ezītis”, Valmieras Viestura vidusskola, Speciālā PII “Bitīte”, Airēšanas bāze “Krāces”, PII “Buratino”, Valmieras 5.vidusskola, J.Daliņa stadions, Valmieras 2.vidusskola, Valmieras Muzejs, Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas pārvalde, Valmieras Pārgaujas sākumskola un Valmieras sākumskola.

Pēc L.Močas teiktā, katram jaunietim tiks dota iespēja strādāt desmit darba dienas, ne vairāk kā četras stundas dienā un 20 stundas nedēļā. Nodarbinātajiem skolēniem būs nodrošināts darba vadītājs, kas ierādīs veicamo darbu, kā arī kontrolēs darba kvalitāti un darba aizsardzības prasību ievērošanu. Kā nosaka Ministru Kabineta noteikumi, par darbu jauniešiem iespējams saņemt atalgojumu – 2,209 eiro (1,55 latus) stundā.

Kā norādīja L.Moča, pieteikties darbam vasarā var bērni un jaunieši vecumā no plkst.13 līdz 18 gadiem, kuri mācās vispārējās izglītības vai profesionālās izglītības iestādē un kuru dzīvesvieta deklarēta Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Ar pieejamajām darba vietām iespējams iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā.

Pieteikšanās skolēnu darbam vasarā ilgs no 7.maija plkst.15 līdz 20.maijam. Savukārt līdz 23.maijam pašvaldības izveidota komisija rindas kārtībā izvērtēs skolēnu iesniegumus, nosakot atbilstošākās nodarbinātības pasākumu vietas un laikus, kā arī informēs jauniešus par rezultātiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri