Valmieras Ziņas

Vasarā Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošinās darbu 245 skolēniem

No 2.jūnija līdz 22.augustam kopumā 245 skolēniem būs iespējams strādāt kādā no 15 Valmieras pilsētas pašvaldības iestādēm, gūstot nepieciešamās darba pamatprasmes, iemaņas un darba pieredzi, lietderīgi pavadot vasaras brīvlaiku un nedaudz nopelnot, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Pēc viņas teiktā, skolēnu nodarbinātībā iesaistījusies Valmieras bibliotēka, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola, Valmieras Valsts ģimnāzija, Pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Ezītis”, Valmieras Viestura vidusskola, Speciālā PII “Bitīte”, Airēšanas bāze “Krāces”, PII “Buratino”, Valmieras 5.vidusskola, J.Daliņa stadions, Valmieras 2.vidusskola, Valmieras Muzejs, Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas pārvalde, Valmieras Pārgaujas sākumskola un Valmieras sākumskola.

Pēc L.Močas teiktā, katram jaunietim tiks dota iespēja strādāt desmit darba dienas, ne vairāk kā četras stundas dienā un 20 stundas nedēļā. Nodarbinātajiem skolēniem būs nodrošināts darba vadītājs, kas ierādīs veicamo darbu, kā arī kontrolēs darba kvalitāti un darba aizsardzības prasību ievērošanu. Kā nosaka Ministru Kabineta noteikumi, par darbu jauniešiem iespējams saņemt atalgojumu – 2,209 eiro (1,55 latus) stundā.

Kā norādīja L.Moča, pieteikties darbam vasarā var bērni un jaunieši vecumā no plkst.13 līdz 18 gadiem, kuri mācās vispārējās izglītības vai profesionālās izglītības iestādē un kuru dzīvesvieta deklarēta Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Ar pieejamajām darba vietām iespējams iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā.

Pieteikšanās skolēnu darbam vasarā ilgs no 7.maija plkst.15 līdz 20.maijam. Savukārt līdz 23.maijam pašvaldības izveidota komisija rindas kārtībā izvērtēs skolēnu iesniegumus, nosakot atbilstošākās nodarbinātības pasākumu vietas un laikus, kā arī informēs jauniešus par rezultātiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Santehnikas un apkures veikals "Komforts" Valmierā savam kolektīvam aicina pievienoties: Pārdevēju – KONSULTANTU Mēs piedāvājam: -darbu stabilā un augošā uzņēmumā; -uzņēmuma iekšējās apmācības; -izaugsmes iespējas; -pozitīvu, dinamisku un mūsdienīgu darba vidi; -draudzīgus kolēģus un regulārus team building pasākumus; -mēneša darba algu no (bruto) EUR 800 - 1100 Mēs sagaidām, ka Tev ir: -darba pieredze santehnikas preču tirdzniecībā (vēlams); -interese par tirdzniecības procesiem; -spēja ātri reaģēt un risināt nestandarta situācijas; -teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; Galvenie darba pienākumi būs: -konsultāciju sniegšana un preču klāsta piemeklēšana klientu vajadzībām; -pārdošanas dokumentu noformēšana; Darba laiks: pilna slodze, maiņu darbs no plkst. 08:00 – 18:00 Pieteikties: sūtīt CV uz e-pasta adresi: personals@evasat.com Kontakttālrunis: 26365270 Darba vieta: Stacijas iela 30, Valmiera Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 30, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-19 Darba sākšanas datums: 2021-06-18 Kontaktpersona: Kristīne Ločmele Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri