Valmieras Ziņas

Vasarā Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošinās darbu 245 skolēniem

No 2.jūnija līdz 22.augustam kopumā 245 skolēniem būs iespējams strādāt kādā no 15 Valmieras pilsētas pašvaldības iestādēm, gūstot nepieciešamās darba pamatprasmes, iemaņas un darba pieredzi, lietderīgi pavadot vasaras brīvlaiku un nedaudz nopelnot, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Pēc viņas teiktā, skolēnu nodarbinātībā iesaistījusies Valmieras bibliotēka, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola, Valmieras Valsts ģimnāzija, Pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Ezītis”, Valmieras Viestura vidusskola, Speciālā PII “Bitīte”, Airēšanas bāze “Krāces”, PII “Buratino”, Valmieras 5.vidusskola, J.Daliņa stadions, Valmieras 2.vidusskola, Valmieras Muzejs, Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas pārvalde, Valmieras Pārgaujas sākumskola un Valmieras sākumskola.

Pēc L.Močas teiktā, katram jaunietim tiks dota iespēja strādāt desmit darba dienas, ne vairāk kā četras stundas dienā un 20 stundas nedēļā. Nodarbinātajiem skolēniem būs nodrošināts darba vadītājs, kas ierādīs veicamo darbu, kā arī kontrolēs darba kvalitāti un darba aizsardzības prasību ievērošanu. Kā nosaka Ministru Kabineta noteikumi, par darbu jauniešiem iespējams saņemt atalgojumu – 2,209 eiro (1,55 latus) stundā.

Kā norādīja L.Moča, pieteikties darbam vasarā var bērni un jaunieši vecumā no plkst.13 līdz 18 gadiem, kuri mācās vispārējās izglītības vai profesionālās izglītības iestādē un kuru dzīvesvieta deklarēta Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Ar pieejamajām darba vietām iespējams iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā.

Pieteikšanās skolēnu darbam vasarā ilgs no 7.maija plkst.15 līdz 20.maijam. Savukārt līdz 23.maijam pašvaldības izveidota komisija rindas kārtībā izvērtēs skolēnu iesniegumus, nosakot atbilstošākās nodarbinātības pasākumu vietas un laikus, kā arī informēs jauniešus par rezultātiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

MERKURITA LV SIA Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 10 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Latvijā, Lietuvā, Krievijas Federācijā. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti.  Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ! Darba pienākumi: Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas spējas Vidējā vai augstākā izglītība Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: Kvalitatīvas profesionālās apmācības Sakārtotu un labi organizētu darbu Augstu atalgojumu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz 19. jūlijam. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Vidzeme Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: info@merkurita.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri