Valmieras Ziņas

Valsts svētkos pasniegs Kocēnu novada apbalvojumus “Gada balva”

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienu, 17. novembrī plkst. 16.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks Kocēnu novada domes organizēts svinīgs sarīkojums.

Svinīgajā sarīkojumā Kocēnu novada dome godinās cilvēkus, kuri snieguši īpašu ieguldījumu Kocēnu novada sabiedrības labā, Kocēnu novada attīstības un pašvaldības goda un slavas vairošanā, kā arī norisināsies konkursa “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2019” dalībnieku sveikšana un laureātu paziņošana. Šogad dalībai konkursā bija pieteikti 12 objekti: Bērzaines pagasta “Pumpuri”, Kocēnu pagasta “Jaunjānēni”, daudzdzīvokļu māja “Lazdas” Dikļos, Dikļu pils, Dikļu pagasta “Liepkalni”, daudzdzīvokļu māja “Saulrieti” Dauguļos, Kocēnu pagasta “Vēsmas”, Vaidavas pagasta “Jaunpūpoli”, Vaidavas pagasta “Austriņi”, Vaidavas pagasta “Indrāni 1”, Dārza iela 22 Kocēnos un daudzdzīvokļu māja Alejas ielā 13a, Kocēnos.

Kocēnu novada domes apbalvojumam “Gada balva 2019” izvirzīti: Olga Golubeva, Uldis Paltiņš, Ģirts Vanags, Jānis Kalnačs, Anita Laicāne, Jolanta Tauriņa-Ieveniece, Ināra Malceniece, Laima Jansone un Larisa Merca.

Pasākumu bagātinās Kocēnu novada jauktā kora “Imera” un tā vokālās grupas muzikālie sveicieni. Otrajā daļā svētku koncertā izskanēs koncertprogramma “Mūsu gadsimta soļi” kopā ar dziedātājiem Kristīnu Zaharovu un Andri Ābelīti, kā arī pavadošo mūziķu grupu – Juris Kristons, Modris Laizāns un Ivars Kalniņš.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Tajā piedalīties aicināts ikviens!

Iedzīvotājus, kuri vēlas apmeklēt pasākumu, bet nav pieejams transports, aicinām līdz 8.novembrim pieteikt bezmaksas iespēju nokļūt uz Vaidavu un mājup, sazinoties ar konkrētās pagasta pārvaldes kasieri-sekretāri: Bērzaines pagasta pārvaldes kases tālr. 27891661, Dikļu pagasta pārvaldes kases tālr. 27891664, Kocēnu novada domes administrācijas Kocēnos tālr. 28675556, Rubenes ciema kases tālr. 28349202, Vaidavas pagasta pārvaldes kases tālr. 27891662, Zilākalna pagasta pārvaldes kases tālr. 27891663.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri