Valmieras Ziņas

Valsts policija veic kontrolpirkumus Vidzemē: Valmierā konstatēti 15 pārkāpumi (3)

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas apsekoja dažādas tirdzniecības vietas ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot enerģijas dzērienus, alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus nepilngadīgajām personām, kopumā tika pārbaudītas 149 tirdzniecības vietas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne. 

Laika posmā no 1.janvāra līdz 31.jūlijam Valsts policijas Vidzemes reģiona apkalpojamā teritorijā tika īstenoti 20 reidi vairākās tirdzniecības vietās, lai pārbaudītu, vai nepilngadīgām personām netiek pārdots alkohols, cigaretes un enerģijas dzērieni. Veicot kontrolpirkumus, konstatēts, ka vairākās tirdzniecības vietās nepilngadīgām personām tika pārdoti tabakas izstrādājumi, enerģijas dzēriens, kā arī alus un sidrs.

Minētajā laika posmā Vidzemes apkalpojamā teritorija noformēts 42 administratīvā pārkāpuma protokoli par tirdzniecības noteikumu pārkāpšanu, tajā skaitā Valmieras PI – 15, Valkas un Madonas PI – 9, Gulbenes un Cēsu PI – 4, savukārt Limbažu PI – 1, bet Alūksnes PI nav noformēts neviens protokols, kopumā tika pārbaudītas 149 tirdzniecības vietas.

Policija atgādina, ka par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgām personām tiek piemērots naudas sods – pārdevējam no 280 līdz 350 eiro, bet juridiskām personām no 700 līdz 1400 eiro. Savukārt par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nodošanu nepilngadīgās personas rīcībā, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro. Par enerģijas dzērienu pārdošanu nepilngadīgajiem tiek piemērots naudas sods – pārdevējam no 140 līdz 175 eiro, bet juridiskajām personām — no 350 līdz 700 eiro.

Alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par personas vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai persona uzrada personu apliecinošu dokumentu. Aicinām pārdevējus būt godprātīgiem un pārbaudīt vai persona ir pilngadīga. Valsts policija atgādina, ka šādi kontrolpirkumi ir notikuši jau iepriekš un notiks arī turpmāk.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  primātu attīstības pamatā - 17.08.2019 Atbildēt

  ir tas ko mazie primāti redz ko lielie zelē

  Opis - 18.08.2019 Atbildēt

  Jekabpilī ,,Mego,, pārdevejas tā iebiedētas,ka nepārdod 42 gadus vecai sievietei cigaretes

  ko mūsu bērni no mums iemācīsies - 18.08.2019 Atbildēt

  lūdzu ņemt vērā iemācīt un iemācīties ir atšķirīgas lietas, pirmajā gadījumā tiek uzspiestas gudrības, otrajā, cilvēks izvēlas, ko vēlas iemācīties un protams kā senos laikos pa savu zemi laimē diet

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

3119 18 Kokapstrādes Tehnologs BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Pārzināt uzņēmuma tehniskās iespējas, konsultēt uzņēmuma vadību un piedalīties lēmumu pieņemšanā; Plānot ražošanas darbinieku darbu pēc ražošanas uzdevumiem, motivēt un organizēt darbinieku darbu; Uzņemties atbildību un sekot līdz darba drošībai un disciplīnas ievērošanai. Prasības kandidātiem Augstākā izglītība kokapstrādē; Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Daļēji apmaksātas pusdienas; Apmaksātus ceļa izdevumus. Uz darba vietu nogādā no Valmieras uz cehu “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00 Līdz 2019. gada 15.novembrim Alga: Sākot no EUR 1125.00 Bruto.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Pieteikties: sūtot CV uz Epasts: bwe@bwe.lv Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: sūtīt CV uz e-pasta adresi: bwe@bwe.lv

Mūsu partneri