Valmieras Ziņas

Valsts policija aiztur divus vīriešus par vairākām zādzībām Cēsīs (1)

Šā gada novembrī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas aizturējušas divus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par vairākām zādzībām Cēsīs. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Izmeklējot Cēsīs izdarītās zādzības no diviem īpašumiem, Valsts policijas Cēsu iecirkņa amatpersonas nonāca uz pēdām garnadžiem – 1980. un 1986.gadā dzimušiem vīriešiem. Noskaidrojot aizdomās turēto atrašanās vietu, 10.novembrī aizdomās par vairākām zādzībām personas tika aizturētas. Pašreizējā informācija liecina, ka vīrieši laika posmā no 2019. gada 5.novembra līdz 7.novembrim izdarījuši divas zādzības Cēsīs.

Policisti ir noskaidrojuši, ka vīrieši diennakts tumšajā laikā, izsitot logu, iekļuva kādā kafejnīcā un darbnīcā. Garnadži bija iznesuši vērtīgus fotoaparātus, alkoholu un citas mantas. Zādzību rezultātā nodarīti materiālie zaudējumi vairāk nekā 2500 eiro.

Aizturētie jau vairakkārt nonākuši policijas redzeslokā par dažādu zādzību izdarīšanu. Abām aizdomās turētajām personām ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums

Saistībā ar notikušo pret vīriešiem ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    neglaimojiet sev - 27.11.2019 Atbildēt

    tas ir zem zagļa goda zagt alkoholu, jo senie latvieši, godos galdā lika tikai to, ko paši ir iztaisījuši

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri