Valmieras Ziņas

Valsts policija aicina ziņot par kontrabandas vietām internetā

2017.gada 9 mēnešos Valsts policijā izņemti vairāk nekā 15 miljoni cigarešu, kas ir 786 103 cigarešu paciņas. Jāatgādina, ka bez tabakas, nelegālā tirgus apritē būtisku vietu ieņem pašdarināts alkohols, narkotiskās vielas un degviela, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Arī Vidzemes reģiona pārvaldē policija aktīvi strādā pie nelikumīgo preču izņemšanas. Tā piemēram 2016.gadā VRP izņemtas gandrīz divi miljoni cigarešu, 11 tūkstoši litu ar nelegālo alkoholu un 10 tūkstoši litru degvielas. VP VRP Kārtības policijas biroja priekšnieks Nikolajs Tkačs uzskata:

“Būtiska loma šajā cīņā ir tieši iedzīvotāju iesaistei. Pēdējā laikā ar vien mazāk saņemam informāciju par nelegālā alkohola vai tabakas izstrādājumu tirdzniecības vietām, tāpēc atgādinām, ka jau 2012.gadā Valsts policija izstrādāja karti, kurā iespējams norādīt nelikumīgās vietas visērtākajā laikā un vietā”.

Jāpiebilst, ka nelegāla alkoholisko dzērienu izplatība apdraud ne tikai tautsaimniecības intereses un valsts budžeta ieņēmumus, bet lētā nelegālā alkohola pieejamība veicina tā lietošanas izplatību, kas ietekmē kriminogēno situāciju. Piemēram, analizējot pagājušā gada datus par izdarītajiem noziedzīgajiem nodarījumiem pret personām, var secināt, ka ievērojams skaits no tiem tiek izdarīti alkoholisko dzērienu reibumā.

Lai gan Valsts policija aktīvi strādā ar melnā tirgus apkarošanu, būtisku lomu šajā cīņā ieņem tieši iedzīvotāji, kuri zina par nelegālajām tirdzniecības vietām. Saprotot cilvēku vēlmi pēc anonimitātes, Valsts policija izveidoja nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecības vietu karti, kurā iedzīvotāji var ziņot par šīm vietām: http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri