Valmieras Ziņas

Valmierietim Ritvaram Kalniņam izcili panākumi Supervaroņu skrējienā

Supervaroņu Backyard ultra skrējiens sākās 3.aprīlī plkst.8.00. Noteikumi nosaka, ka dalībniekiem ir viena stunda, lai pieveiktu 6.706 kilometrus. Tiklīdz tas izdarīts, drīkst atpūsties līdz nākamās stundas sākumam. Uzvar tas, kurš spēj izturēt visvairāk stundu. Un to izdarīja valmierietis Ritvars Kalniņš, uzrādot Latvijas labāko zināmo rezultātu – 38 stundās 254,828 kilometri, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

“Rūpīgi izanalizējot savu sniegumu, nākas secināt, ka panākuma atslēga tomēr bija gulta. Jā, jā, gulta bija galvenais priekšnosacījums uzvarai. Kamēr vairākums uzskatīja, ka nav lielas jēgas nodzīt sevi, lai no stundas “atkostu” kādu sekundi, tikmēr es jau no pirmā apļa biju savas guļasvietas klients,” atklāj Ritvars Kalniņš. Liela nozīme bijusi arī atbalstītājiem: “Amerikā radītais kino, tāpat kā Backyard ultra, ir pierādījis, ka supervaronis ar visām savām spējām ir niecība bez uzticamiem palīgiem. Paldies Ērikai Kalniņai, kura savas dzimšanas dienas ballīti iemainīja pret velopedāļu mīšanu. Paldies Kristapam Brēžam, kurš 18 gadu vecumā (iespējams jaunākais dalībnieks) ne tikai izbaudīja savu pirmo ultru (9 apļi), bet arī aktīvi iesaistījās atbalsta sniegšanā. Pats lielākais paldies Lienei Kalniņai, viņa bija galvenā koordinatore, esmu pārliecināts, ka viņu sacensību azarts bija pārņēmis daudzkārt vairāk nekā mani.”

Neticamo uzvaras skrējienu Ritvars Kalniņš veica Valmierā. “Es ļoti lepojos ar Valmieru un jūtos gandarīts, ka šī uzvara tika izcīnīta tieši šeit – Gaujmalas takās. Pats jaukākais visā pasākumā, ka Valmieras sporta entuziasti spēja priecēt ne tikai ar atzīstamiem rezultātiem, bet arī ar viskuplāko pārstāvniecību.”

Lepojamies un sveicam gan Ritvaru Kalniņu, gan valmieriešus un pārējos dalībniekus! Pievienojamies arī pateicībai līdzjutējiem, kuru atbalsts bija neatsverams, pieņemot supervaroņu cienīgu izaicinājumu.

Sieviešu konkurencē ar noskrietām 26 stundām un 174 kilometriem uzvaras laurus plūca Sigita Vāce. Vismaz septiņas stundas jeb mazo ultru sasniedza 134 no 155 startējušajiem, vismaz 12 stundas un 80 kilometru atzīmi sasniedza 66 dalībnieki. Savukārt 24 stundu klubiņā ar 160 kilometriem jeb 100 jūdzēm pievienojās 13 dalībnieki.

“Organizējot šo pasākumu, mūsu galvenais mērķis bija atbalstīt Latvijas taku skriešanas izlasi, lai tā varētu veiksmīgi startēt pasaules čempionātā Taizemē. Mums ir milzīgs prieks, ka cilvēki mūs sadzirdēja un nolēma mums pievienoties šajā mērķī. Par precīzu summu vēl grūti spriest, bet jau tagad ir skaidrs, ka tie būs vismaz 1500 EUR, kas tiks izmantoti, lai samazinātu mūsu skrējēju privātās ceļa un dzīvošanas izmaksas,” raksta Backyard ultra organizētāji. Latvijas taku skriešanas izlasi vēl ir iespējams atbalstīt: biedrība “Supervaroņi Adventure”, reģistrācijas numurs 40008295800, konts LV39HABA0551048021396 (A/S Swedbank), maksājuma mērķī norādot “Ziedojums Latvijas izlasei”.

Rezultāti skatāmi šeit: http://www.supervaroni.lv/izaicinajumi/backyard-ultra-2021/.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri