Valmieras Ziņas

Valmieriešu starti Pasaules čempionātā Toruņā

Lasīšanas laiks: 2 min

No 23.līdz 30.martam Polijas pilsētā Toruņā norisinājās astotais Pasaules veterānu čempionāts vieglatlētikā telpās. Tajā piedalījās 4367 sportisti no 88 valstīm. Sacīkstēs piedalījās arī Latvijas komanda, kas pieteikto dalībnieku skaita ziņā (67 sportisti) ierindojās 14.vietā. Kas gan būtu mūsu valsts komanda bez valmieriešu līdzdalības?

Pirmais no valmieriešiem uz starta izgāja soļotājs Raitis Lērme un iepriecināja ar bronzas medaļu 3000 m distancē 75+ grupā ar rezultātu 2:36,37 min. Jāpiebilst, ka visos sporta veidos konkurence bija pietiekami spēcīga, un vērojot veterānu startus likās neticami, ko iespēj dāmas un kungi, kuriem vairs nav 16! Turklāt soļošanas distancē stila tiesneši, arēnas aplī izvietojušies ik pēc 100 m,  raudzījās, lai  soļotāju abas kājas  vienlaicīgi neatrautos no zemes. 3000 m distancē dāmām valmierietes Gunita Šīrante izcīnīja 6.vietu 35+ grupā ar rezultātu 17:20,06 min. un Vaira Grigorjeva 65+grupā izcīnīja 9.vietu ar rezultātu 21:46,75 min. Mūsu sprinteris Aleksejs Koziņecs sīvi spēkojās ar domubiedriem 200 m distancē 75+ grupā un, uzrādot rezultātu 34,24 s. ierindojās 10.vietā. Tikai rokas stiepiena attālumā no bronzas medaļas  Aleksejs finišēja 400 m distancē ar rezultātu 1:23,09 min. un izcīnīja 4.vietu. Vēl vienu, šoreiz sudraba medaļu Valmierai un Latvijai izcīnīja Iveta Putniņa šķēpa mešanā 45+ grupā ar rezultātu 34,90 m. Lodes grūšanā 20 spēcīgu vīru konkurencē  55+ grupā Māris Bemers izcīnīja 14.vietu ar rezultātu 11,82 m. Priekšpēdējā sacensību dienā uz starta vēlreiz izgāja soļotāji, šoreiz 10 km distancē. Mūsu vecmeistars Raitis Lērme izcīnīja 9.vietu ar rezultātu 1:14,15. Sparīgi soļoja un kopā ar komandas biedrenēm sudraba medaļu garajā distancē izcīnīja Gunita Šīrante ar rezultātu 59:40min.

Toruņa ir viena no vecākajām Polijas pilsētām ar 200 000 iedzīvotājiem. Tajā ir dzimis ievērojamais astronoms, heliocentrisma teorijas veidotājs  Nikolajs Koperniks. Toruņa noorganizēja pasaules klases sporta svētkus, nodrošinot atlētiem brīnišķīgus sacensību apstākļus daudzfunkcionālajā sporta arēnā. Brīvajos brīžos valmierieši iepazinās ar pilsētas vēsturi, ar romantisko vecpilsētu, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pateicoties Valmieras Vieglatlētikas kluba un Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstam, mūsu sportistiem bija iespēja sevi parādīt pasaulei, liekot tajā skanēt Valmieras vārdam.

 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri