Valmieras Ziņas

Valmieriešu starti Pasaules čempionātā Toruņā

No 23.līdz 30.martam Polijas pilsētā Toruņā norisinājās astotais Pasaules veterānu čempionāts vieglatlētikā telpās. Tajā piedalījās 4367 sportisti no 88 valstīm. Sacīkstēs piedalījās arī Latvijas komanda, kas pieteikto dalībnieku skaita ziņā (67 sportisti) ierindojās 14.vietā. Kas gan būtu mūsu valsts komanda bez valmieriešu līdzdalības?

Pirmais no valmieriešiem uz starta izgāja soļotājs Raitis Lērme un iepriecināja ar bronzas medaļu 3000 m distancē 75+ grupā ar rezultātu 2:36,37 min. Jāpiebilst, ka visos sporta veidos konkurence bija pietiekami spēcīga, un vērojot veterānu startus likās neticami, ko iespēj dāmas un kungi, kuriem vairs nav 16! Turklāt soļošanas distancē stila tiesneši, arēnas aplī izvietojušies ik pēc 100 m,  raudzījās, lai  soļotāju abas kājas  vienlaicīgi neatrautos no zemes. 3000 m distancē dāmām valmierietes Gunita Šīrante izcīnīja 6.vietu 35+ grupā ar rezultātu 17:20,06 min. un Vaira Grigorjeva 65+grupā izcīnīja 9.vietu ar rezultātu 21:46,75 min. Mūsu sprinteris Aleksejs Koziņecs sīvi spēkojās ar domubiedriem 200 m distancē 75+ grupā un, uzrādot rezultātu 34,24 s. ierindojās 10.vietā. Tikai rokas stiepiena attālumā no bronzas medaļas  Aleksejs finišēja 400 m distancē ar rezultātu 1:23,09 min. un izcīnīja 4.vietu. Vēl vienu, šoreiz sudraba medaļu Valmierai un Latvijai izcīnīja Iveta Putniņa šķēpa mešanā 45+ grupā ar rezultātu 34,90 m. Lodes grūšanā 20 spēcīgu vīru konkurencē  55+ grupā Māris Bemers izcīnīja 14.vietu ar rezultātu 11,82 m. Priekšpēdējā sacensību dienā uz starta vēlreiz izgāja soļotāji, šoreiz 10 km distancē. Mūsu vecmeistars Raitis Lērme izcīnīja 9.vietu ar rezultātu 1:14,15. Sparīgi soļoja un kopā ar komandas biedrenēm sudraba medaļu garajā distancē izcīnīja Gunita Šīrante ar rezultātu 59:40min.

Toruņa ir viena no vecākajām Polijas pilsētām ar 200 000 iedzīvotājiem. Tajā ir dzimis ievērojamais astronoms, heliocentrisma teorijas veidotājs  Nikolajs Koperniks. Toruņa noorganizēja pasaules klases sporta svētkus, nodrošinot atlētiem brīnišķīgus sacensību apstākļus daudzfunkcionālajā sporta arēnā. Brīvajos brīžos valmierieši iepazinās ar pilsētas vēsturi, ar romantisko vecpilsētu, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pateicoties Valmieras Vieglatlētikas kluba un Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstam, mūsu sportistiem bija iespēja sevi parādīt pasaulei, liekot tajā skanēt Valmieras vārdam.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 24 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; ja Tev ir „B„ kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : elastīgu darba grafiku (arī darbdienu vakaros); pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; iespēju strādāt savā reģionā; kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi –vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : iepazīstināt klientus ar produktu; izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; mācīties un augt kopā ar komandu. (klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 12.07.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis (nav svarīgi, kādā jomā ). Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien! Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-12 Kontaktpersona: elita.juska@eastcon.lv

SIA "TOI TOI Latvija" savam kolektīvam aicina pievienoties: autovadītājs CE kategorija Valmiera (alga no 50 Eur Neto dienā) Pienākumi: Izbraukšana no Toi Toi Latvija bāzes Abula iela 1, Valmiera. Darba veikšanas reģionā ietilpst Vidzemes reģions. Izbraukt darba lapā norādīto maršrutu un veikt pārvietojamo tualešu apkopi, pārvietojamo tualešu uzstādīšanu/noņemšanu (tualetes svars līdz 100 kg, fizisks darbs). Tualešu apkope (tualešu apkopē ietilpst): fekāliju satura izsūkšana ar vakuumsūkni; tualetes apstrāde ar specializētu šampūnu un ķīmiju; tualetes kabīnes iekšpuses un ārpuses mazgāšana ar augstspiediena sūkni; ķīmiju uzpildīšana fekāliju rezervuārā; tualetes papīra un smaržu ievietošana tualetes kabīnē. Ievērot noteiktās procedūras attiecībā uz pārvietojamo tualešu apkopi, dokumentāciju un iekšējās kārtības noteikumiem. Darbs pasākumos bieži tiek veikts brīvdienās un nakts laikā. Uzturēt automašīnu tīru un kārtīgu. Prasības: CE kategorija. Pēc nepieciešamības gatavs strādāt arī brīvdienās, vēlu vakaros un agri no rītiem. Fiziski spēcīgs. Dodam priekšroku: Autovadītājam, kurš pārzina Vidzemes reģionu. Pieredze darbā ar vakuum-sistēmām; Piedāvājam: Atalgojumu: 50 EUR par dienu neto (pēc nodokļu nomaksas) par 20 darba dienām. no 21 dienas 100 EUR neto (pēc nodokļu nomaksas) par dienu. Visu darba veikšanai nepieciešamo aprīkojumu, tajā skaitā darba apģērbu; Stabilitāti un sociālās garantijas; Apmācības darba veikšanai; Ja Tevi ieinteresēja augstāk rakstītais, gaidīsim Tavu CV. Zvanīt, lūdzu, tikai darba dienās no 9:00- 17:00.Tālruņa nr. 26809681 Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Abula iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-19 Darba sākšanas datums: 2019-06-26 Kontaktpersona: Toms Miezītis

Mūsu partneri