Valmieras Ziņas

Valmieriešiem panākumi starptautiskajās sacensībās “King of Tallinn”

Aizvadītajā nedēļas nogalē BMX klubs “MŠA/VBSS-Valmieras puikas”, turpinot 2020. gada sezonu, devās uz Igaunijas galvaspilsētu, lai startētu ikgadējās starptautiskajās sacensībās “King of Tallinn”. Par sacensību uzvarētāju B9-10 vecuma grupā kļuva Patriks Krauklis, bet Adelīna Kārkliņa bija ātrākā G11-12 meiteņu ieskaitē. Līdz lielajam finālam tika vēl pieci valmierieši, no kuriem divi kāpa uz goda pjedestāla, un tas klubam ir ļoti labs sasniegums.

Adelīna Kārkliņa un Patriks Krauklis bija pārāki par konkurentiem visos savos dienas braucienos, izcīnot absolūtu uzvaru. Tikmēr B13-14 apvienotajā grupā līdz goda pjedestālam tika Dāvis Kristers Dambītis, kurš lielajā finālā finišēja trešais, bet Markuss Krauklis izcīnīja piekto vietu. Ričards Ābols B15-16 konkurencē izcīnīja augsto otro vietu, bet soli no godalgoto trijnieka palika Jānis Bindže, kurš B11-12 grupā finiša līniju sasniedza kā ceturtais. Vēl lielajā finālā šajā ieskaitē startēja Rodrigo Ābols, kurš bija astotais.

Sacensības Tallinā “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” sportistiem bija kā viens no sagatavošanās posmiem gaidāmajam Latvijas čempionātam, kas 15. augustā notiks Ventspilī. Līdz tam vēl tiks aizvadīts SMScredit.lv BMX čempionāta posms 25. jūlijā Vecpiebalgā, bet 1. augustā Latvijas spēcīgākie sportisti tiksies Jelgavā. SMScredit.lv BMX čempionāts tiks atsākts 29. augustā ar posmu Smiltenē, bet 19. septembrī Latvijas labākie sportisti atgriezīsies Valmieras Māra Štromberga BMX trasē, lai aizvadītu nacionālās sezonas noslēdzošās sacensības. Plānots, ka septembrī tiks atsākta arī starptautiskā sezona ar Eiropas kausa izcīņas posmiem Itālijā un Francijā, bet Eiropas čempionāts nozīmēts no 2. līdz 4. oktobrim Beļģijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālajām spējām atbilstošu izglītības procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas; plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; sadarboties ar bērnu vecākiem, grupas un iestādes personālu, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām( Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; prasme strādāt komandā; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūlijam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-16

Mūsu partneri