Valmieras Ziņas

Valmierieši Ziemassvētku tirdziņā Vācijā

Jau trešo gadu Vācijas pilsētā Hallē (Vestfālene) Ziemassvētku tirdziņa piedāvājumā būs arī valmieriešu darinājumi. Pie pircējiem Vācijā nonāks ne tikai mūspusē gatavoti gardumi un dažādi darinājumi, bet arī stāsti par to, kāpēc vērts atbraukt uz Valmieru, ko apskatīt apkārtējos novados.

“Šis ir ļoti labs piemērs pilsētu sadraudzībai. Tirgus apmeklētāji ne tikai slavē Latvijas garšas un amatnieku prasmes, bet esam kļuvuši par daudziem sirsnīgiem stāstiem bagātāki. Valmieras stendu apmeklē cilvēki, kuriem ir saknes Latvijā, kuri te ceļojuši un vēlas dalīties patīkamās atmiņās. Valmieras muzeja pētniecei Lienei Rokpelnei, kura bija Valmieras delegācijā pirmajā viesošanās gadā, pat sanāca iepazīties ar Rīgā dzimušā slavenā vācbaltiešu arhitekta Vilhelma Bokslafa mazdēlu. Protams, uz atvadām tika pieteikts, ka arī nākamreiz mūsu stendā jābūt pietiekami daudz adījumiem, medum un dažādiem gardumiem. Stendu vienmēr apmeklē arī Halles pilsētas vadība, un, kas ir kļuvusi jau par mūsu īpašo pazīmi, Valmieras stends katru vakaru tiek aizvērts pēdējais, jo sarunas izvēršas ilgas un sirsnīgas, skan Ziemassvētku dziesmas, uzburta jauka svētku noskaņa,” stāsta Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums.

Šogad no 29.novembra līdz 1.decembrim mājīgi iekārtotā Valmieras namiņā par Valmieru, kā arī Burtnieku, Beverīnas un Kocēnu novadiem pastāstīs un dažādus Valmieras un apkārtējo novadu biedrību, amatnieku un uzņēmēju sagatavotus darinājumus tirgos Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” direktore Sanita Loze, Valmieras muzeja apmeklētāju konsultante Agnese Geduševa un Valmieras Valsts ģimnāzijas absolvents Paulis Rumba. Sagatavots arī kāds pārsteigums – brīnišķīgu svētku noskaņu gan ar priekšnesumu tirgus atklāšanā, gan visu trīs dienu laikā Valmieras namiņā uzburs samtainās saksofona skaņas Agneses Geduševas izpildījumā.

Svētā Nikolausa Ziemassvētku tirgus Halles pilsētā Vācijā ir jau vairāk nekā 30 gadus ilga tradīcija, tirgum norisinoties pirmās Adventes nedēļā. Valmiera šajā tirgū tiks pārstāvēta trešo gadu. 

Halle Valmieras sadraudzības pilsēta ir kopš 2011.gada.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri