Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Vai atbilst patiesībai komentāros apgalvotais par vakcinācijas nepieejamību Valmierā? (1)

Lasīšanas laiks: 3 min

Atsaucoties uz vairākiem komentāriem portālā “Valmieras Ziņas” un sociālajos tīklos par vakcinācijas nepieejamību Valmierā, lūdzām skaidrojumu Valmieras novada pašvaldībā un ārstniecības iestādēs. 

Komentāros teikts: 

“Un kur tad tagad var potēties?
Slimnīcā, tikai ar ārsta nosūtījumu???
Pēc DIVĀM NEDĒĻĀM.
ĻOTI OPERATĪVI!☻”

“ātrākais, kad iespējams vakcinēties- pēc 10 dienām Jumaras ielā (uz balstvakcīnu). Apbrīnojama operativitāte…”

“Valmiera it kā liela pilsēta, bet manavakcina mājaslapā Valmierā nav minēta neviena vakcinācijas vieta”

Lasītājiem izraisīja bažas arī 26.oktobrī Veselības ministrijas (VM) plāns no 1.novembra līdz 2022.gada 11.janvārim ar Covid-19 “ātro testu” pārbaudīt ikvienu ambulatorās ārstniecības iestādes, kā arī ģimenes ārstu prakšu apmeklētāju. Viņuprāt tas lieki apgrūtinātu pieejamību vakcinācijai, tādēļ būtu jāatjauno Vakcinācijas centra darbība Valmiera kultūras centrā.

Vidzemes slimnīca un Valmieras Veselības centrs informē – lai iekļūtu ārstniecības iestādē, nav jāuzrāda Covid-19 ātrā antigēnu testa negatīvs rezultāts, jo valdībā šāds lēmums nav pieņemts, līdz ar to ārstniecības iestādes no atbildīgajām valsts institūcijām nav saņēmušas attiecīgu rīkojumu. Kā informē ziņu aģentūra LETA, VM atcēlusi plānu no 1.novembra ar Covid-19 “ātro testu” pārbaudīt ikvienu ambulatorās ārstniecības iestādes, kā arī ģimenes ārstu prakšu apmeklētāju.

Kā portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja Valmieras novada pašvaldībā, vakcinēties pret Covid-19 iedzīvotājiem ir iespēja Valmieras Veselības centrā, kur tuvākie brīvie pieraksta laiki ir otrdienā, 2. novembrī, un piektdienā, 5. novembrī, no plkst. 13.00 un līdz pat dienas beigām, atkarībā no pieprasījuma.

Valmieras Veselības centrs vienlaikus arī norāda, ka saskaras ar problēmu, ka aptuveni viena trešdaļa no iedzīvotājiem, kas pieteikušās uz vakcināciju, neierodas uz savu pieraksta laiku un par savu neierašanos iepriekš nepaziņo.

Kā rezultātā vakcinācijas procesa speciālistiem ir jāvelta papildu laiks, lai apzvanītu personas un visbiežāk saņem atbildi, ka ir aizmirsuši par pierakstu vai izvēlējušies citi nodarbi tā vietā, lai dotos vakcinēties. Tādēļ  iedzīvotāji tiek aicināti būt atbildīgiem un cienīt medicīnas speciālistu darbu, jo īpaši šajā laikā, kad saslimstība ar Covid-19 strauji pieaug un medicīnas personāla resurss ir ierobežots. Vienlaikus Valmieras Veselības centra personāls nodrošina arī izbraukuma vakcināciju Valmieras un tās apkārtnes uzņēmumos.

Saskaņā ar sistēmā eVeselības punkts pieejamo informāciju tuvākie brīvie laiki vakcinācijai pret Covid-19 Vakcinācijas kabinetā Vidzemes slimnīcā ir jau sākot no rītdienas, 2. novembra.

Informācija par iespējām vakcinēties pret Covid-19 Vidzemes slimnīcas Vakcinācijas kabinetā un Valmieras Veselības centra vakcinācijas kabinetā ir pieejama arī vietnē manavakcina.lv. Mazsalacas slimnīca pierakstu uz vakcināciju veic tikai caur slimnīcas reģistratūras tālruni.

Vakcināciju pret Covid-19 iedzīvotājiem ir iespējams veikt arī pie sava ģimenes ārsta.

“Apzinoties vakcinācijas nozīmīgumu cīņā ar vīrusu un rūpējoties par iedzīvotāju veselību, informāciju par vakcinācijas pret Covid-19 iespējām Valmieras novada pašvaldība regulāri publicē tās informācijas kanālos – mājaslapā www.valmierasnovads.lv, pašvaldības bezmaksas informatīvajā izdevumā, ko savā pastkastītē saņem katrs Valmieras novada iedzīvotājs, kā arī sociālo tīklu kontos Facebook un Twitter,” uzsver Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Finanšu un Ekonomikas nodaļas FINANŠU ANALĪTIĶI (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • piedalīties Pašvaldības darbā, veicot Pašvaldības sniegto maksas pakalpojumu cenu aprēķinus un monitoringu; • sekot līdz Eiropas Savienības struktūrfondu un citu politiku instrumentu līdzfinansēto investīciju projektu budžetu izpildei un veikt dažādā monitoringa datu apkopojumus; • koordinēt savstarpējos norēķinus par izglītības iestāžu sniegtiem pakalpojumiem ar citām pašvaldībām; • kontrolēt noteiktu Pašvaldības iestāžu budžeta izpildi; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība ekonomikas, finanšu vai grāmatvedības jomā; • ne mazāk kā 3 gadu iepriekšēja profesionālā darba pieredze finanšu jomā; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: augsta atbildība, precizitāte, analītiska domāšana, labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt patstāvīgi, uzņemties atbildību; • teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmām (t.sk. Word, Excel), kā arī ar kādu no grāmatvedības uzskaites datorprogrammām. Kā priekšrocība tiks uzskatīta iepriekšēja darba pieredze ar programmām Horizon un/vai MicroStrategy; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 1090 EUR līdz 1135 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Pieteikums Finanšu analītiķa/-ķes amatam” līdz 2022.gada 16.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207130. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: FINANŠU ANALĪTIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU (profesijas klasifikatora kods 2341 01), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku (0,275 likmes jeb 8,262 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: īstenot izglītības programmu “Datorika” mācību priekšmetā atbilstoši Valsts izglītības standartam; sniegt individuālu un diferencētu atbalstu izglītojamajiem mācību priekšmetā; veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību; sekot līdzi jaunākajām tendencēm pedagoģijas nozares attīstībā; izstrādāt piedāvājumu mācību priekšmeta, Iestādes radošai un inovatīvai izaugsmei; sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem; un ja Jums ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; kompetences: komunikācijas un sadarbības prasmes; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30. decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv . Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30

Valmieras novada pašvaldības Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā SKOLOTĀJU LOGOPĒDU (profesijas klasifikatora kods 2352 01), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku 0,535 likmes jeb 16,05 stundas nedēļā Galvenie pienākumi: veikt darbu saskaņā ar katra izglītojamā izglītības programmu, valodas attīstības traucējumiem un attīstības īpatnībām; veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; konsultēt grupas skolotājus, palīgus un vecākus; kārtot dokumentāciju. Prasības pretendentam: iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja logopēda kvalifikācija vai augstākā izglītība un logopēda vai audiologopēda kvalifikācija, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569; latviešu valodas augstākā pakāpe; labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja plānot un organizēt savu darbu; Mēs piedāvājam: Alga (BRUTO) no 481,50 Alga (BRUTO) līdz 481,50 darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022. gada 30. decembrim. e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv, tālrunis informācijai 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJS LOGOPĒDS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30

Mūsu partneri