Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Vai atbilst patiesībai komentāros apgalvotais par vakcinācijas nepieejamību Valmierā? (1)

Lasīšanas laiks: 3 min

Atsaucoties uz vairākiem komentāriem portālā “Valmieras Ziņas” un sociālajos tīklos par vakcinācijas nepieejamību Valmierā, lūdzām skaidrojumu Valmieras novada pašvaldībā un ārstniecības iestādēs. 

Komentāros teikts: 

“Un kur tad tagad var potēties?
Slimnīcā, tikai ar ārsta nosūtījumu???
Pēc DIVĀM NEDĒĻĀM.
ĻOTI OPERATĪVI!☻”

“ātrākais, kad iespējams vakcinēties- pēc 10 dienām Jumaras ielā (uz balstvakcīnu). Apbrīnojama operativitāte…”

“Valmiera it kā liela pilsēta, bet manavakcina mājaslapā Valmierā nav minēta neviena vakcinācijas vieta”

Lasītājiem izraisīja bažas arī 26.oktobrī Veselības ministrijas (VM) plāns no 1.novembra līdz 2022.gada 11.janvārim ar Covid-19 “ātro testu” pārbaudīt ikvienu ambulatorās ārstniecības iestādes, kā arī ģimenes ārstu prakšu apmeklētāju. Viņuprāt tas lieki apgrūtinātu pieejamību vakcinācijai, tādēļ būtu jāatjauno Vakcinācijas centra darbība Valmiera kultūras centrā.

Vidzemes slimnīca un Valmieras Veselības centrs informē – lai iekļūtu ārstniecības iestādē, nav jāuzrāda Covid-19 ātrā antigēnu testa negatīvs rezultāts, jo valdībā šāds lēmums nav pieņemts, līdz ar to ārstniecības iestādes no atbildīgajām valsts institūcijām nav saņēmušas attiecīgu rīkojumu. Kā informē ziņu aģentūra LETA, VM atcēlusi plānu no 1.novembra ar Covid-19 “ātro testu” pārbaudīt ikvienu ambulatorās ārstniecības iestādes, kā arī ģimenes ārstu prakšu apmeklētāju.

Kā portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja Valmieras novada pašvaldībā, vakcinēties pret Covid-19 iedzīvotājiem ir iespēja Valmieras Veselības centrā, kur tuvākie brīvie pieraksta laiki ir otrdienā, 2. novembrī, un piektdienā, 5. novembrī, no plkst. 13.00 un līdz pat dienas beigām, atkarībā no pieprasījuma.

Valmieras Veselības centrs vienlaikus arī norāda, ka saskaras ar problēmu, ka aptuveni viena trešdaļa no iedzīvotājiem, kas pieteikušās uz vakcināciju, neierodas uz savu pieraksta laiku un par savu neierašanos iepriekš nepaziņo.

Kā rezultātā vakcinācijas procesa speciālistiem ir jāvelta papildu laiks, lai apzvanītu personas un visbiežāk saņem atbildi, ka ir aizmirsuši par pierakstu vai izvēlējušies citi nodarbi tā vietā, lai dotos vakcinēties. Tādēļ  iedzīvotāji tiek aicināti būt atbildīgiem un cienīt medicīnas speciālistu darbu, jo īpaši šajā laikā, kad saslimstība ar Covid-19 strauji pieaug un medicīnas personāla resurss ir ierobežots. Vienlaikus Valmieras Veselības centra personāls nodrošina arī izbraukuma vakcināciju Valmieras un tās apkārtnes uzņēmumos.

Saskaņā ar sistēmā eVeselības punkts pieejamo informāciju tuvākie brīvie laiki vakcinācijai pret Covid-19 Vakcinācijas kabinetā Vidzemes slimnīcā ir jau sākot no rītdienas, 2. novembra.

Informācija par iespējām vakcinēties pret Covid-19 Vidzemes slimnīcas Vakcinācijas kabinetā un Valmieras Veselības centra vakcinācijas kabinetā ir pieejama arī vietnē manavakcina.lv. Mazsalacas slimnīca pierakstu uz vakcināciju veic tikai caur slimnīcas reģistratūras tālruni.

Vakcināciju pret Covid-19 iedzīvotājiem ir iespējams veikt arī pie sava ģimenes ārsta.

“Apzinoties vakcinācijas nozīmīgumu cīņā ar vīrusu un rūpējoties par iedzīvotāju veselību, informāciju par vakcinācijas pret Covid-19 iespējām Valmieras novada pašvaldība regulāri publicē tās informācijas kanālos – mājaslapā www.valmierasnovads.lv, pašvaldības bezmaksas informatīvajā izdevumā, ko savā pastkastītē saņem katrs Valmieras novada iedzīvotājs, kā arī sociālo tīklu kontos Facebook un Twitter,” uzsver Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTU (profesiju klasifikatora koda Nr. 2432 08) uz noteiktu laiku (līdz 06.2023.) Piedāvājam: 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 835 līdz 1190 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Prasības pretendentam: Augstākā izglītība humanitāro, komunikācijas vai sociālo zinātņu jomā Zināšanas un pieredze sociālo mediju komunikācijas īstenošanā Profesionālās iemaņas un pieredze informatīvo, publicitātes un reprezentatīvo materiālu sagatavošanā Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, ļoti labas angļu valodas zināšanas Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā pieredze komunikāciju jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta prasme strādāt ar vizuālās apstrādes programmām B kategorijas autovadītāja apliecība Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt atvērtu komunikāciju starp izglītības iestādi un sabiedrību Plānot komunikācijas projektus, kampaņas un pasākumus, atspoguļot tos masu medijos Izstrādāt un realizēt jauno audzēkņu uzņemšanas kampaņu Vadīt komunikāciju sociālajos medijos Gatavot preses relīzes (ziņas medijiem) par izglītības iestādes aktualitātēm Sadarboties ar masu medijiem (laikrakstiem, televīziju, žurnāliem, avīzēm, portāliem) Izstrādāt izglītības iestādes reprezentācijas materiālus atbilstoši iestādes zīmola vadlīnijām Veidot izglītības iestādes mājas lapas un sociālo tīklus saturu (Facebook, TikTok, Youtube, Instagram) Tālrunis informācijai: Attīstības nodaļas vadītāja Linda Riba T: 20083787. CV, motivētu pieteikumu (uz 1 A4 lapas) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Sabiedrisko attiecību speciālista vakancei” līdz 2022.gada 28.janvārim plkst.16:00. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-28

SIA L.P. JANA  aicina darbā LIETVEDI Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt lietvedības procesu uzņēmumā (dokumentu saņemšanu, reģistrāciju, noformēšanu, apriti, sistematizāciju, lietu veidošanu, uzglabāšanu, sagatavošanu nodošanai arhīvā); Sagatavot dažāda veida pārskatus, izziņas, vēstules, rīkojumus u.tml. savas kompetences ietvaros. Prasības pretendentam: Dokumentu pārvaldības (lietvedības) procesa pārzināšana; Zināšanas lietvedību reglamentējošo normatīvo aktu jomā; Vēlama darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā; Komunikabilitāte, teicamas saskarsmes spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku un datoru (MS Office); Ievērot darba kārtību un ētikas normas; Prasme plānot savu laiku un noteikt prioritātes; Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; Valsts valodas prasme augstākajā līmenī; Darba pienākumu veikšanai nepieciešamā izglītība: minimālā – vidējā izglītība, vēlama – augstākā izglītība. Atalgojums: no 750 euro mēnesī. Darba vieta: Beātes iela 21 - 16, Valmiera, Valmieras novads. CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz lpjana@inbox.lv, tālrunis uzziņām – 26685222, Harijs. Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 03.02.2022. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 20, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-03 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz lpjana@inbox.lv, tālrunis uzziņām – 26685222, Harijs. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Valsts meža dienests (turpmāk – VMD) izsludina konkursu uz vakanto Ziemeļvidzemes virsmežniecības vecākā referenta amatu Valmieras mežniecībā. Prasības pretendentiem: nozarei atbilstoša akadēmiskā vai profesionālā augstākā izglītība (jebkura līmeņa izglītība mežsaimniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību), vēlama pieredze ilgāka par gadu attiecīgajā profesijā vai specialitātē, atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām, precizitāte un augsta atbildības sajūta, labas prasmes darbā ar datoru (MS Office), vēlme apgūt specializētās VMD informācijas sistēmas, stājoties amatā, nepieciešams uzrādīt derīgu sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Galvenie amata pienākumi: konsultēt klientus par VMD sniegtajiem pakalpojumiem, operatīvi apkalpot klientus (pieņemt privātpersonu iesniegumus un citus dokumentus atļauju saņemšanai, koordinēt saņemto dokumentu izskatīšanu, atbildes vēstuļu sagatavošanu, izsniegt attiecīgās atļaujas), nodrošināt dokumentu sagatavošanu, apriti un glabāšanu atbilstoši noteiktajai kārtībai, pārzināt un izmantot darba pienākumu veikšanai VMD informācijas sistēmas. Piedāvājam: mēnešalgu no 835.00 - 950.00 EUR (bruto alga), atbildīgu un stabilu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā, sociālās garantijas. Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu: personals@vmd.gov.lv (tālrunis uzziņām 26384474). Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valsts meža dienests informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts meža dienests, kontaktinformācija: 13. janvāra iela 15, Rīga, LV-1932. Profesija: VECĀKAIS REFERENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 40, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri