Valmieras Ziņas

Valmieras un Burtnieku galda hokejistiem godalgas sacensībās Ventspilī

Sestdien, 9.novembrī, Valmieras un Burtnieku novada galda hokejisti desmit dalībnieku sastāvā devās uz Ventspili, kur notika Latvijas Kausa 2019/2020 un Amatieru Līgas 2.posma sacensības galda hokejā. Pieci mūsu galda hokejisti atgriezās mājup ar kausiem.

Latvijas Kausa spēcīgākajā grupā – Open kategorijā 60 dalībnieku konkurencē no mūsu puses galda hokejistiem labāko sniegumu demonstrēja Burtnieku novada MJIC pārstāvji brāļi Kristaps un Rolands Riekstiņi, kuriem izdevās iegūt attiecīgi 4. un 7.vietu. Savukārt Junioru U19 kategorijā abiem brāļiem godalgas – Kristapam 2.vieta, Rolandam 3.vieta. Spriežot pēc pēdējo sacensību rezultātiem, izskatās, ka šajā sezonā brāļi Riekstiņi pretendēs ne tikai uz Latvijas Junioru izlasi, bet arī klauvēs pie Open izlases durvīm, lai šīs sezonas noslēgumā sacenstos Eiropas čempionātā Slovēnijā.

Latvijas Kausā kopā ar “profesionāļiem” atzīstami startēja divi no “amatieriem” pārnākušie šo sacensību debitanti – Jānis Lubāns (Burtnieku novada MJIC) un Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”). Jānis Lubāns, startējot “profesionāļos”, jau pirmajā reizē spēja iekļūt otrajā līgā no trim, kopvērtējumā iegūstot 39.vietu 60 dalībnieku konkurencē. Savukārt Regnāram Vazoliņam kopējā vērtējumā 49.vieta, bet Junioru U14 kategorijā 5.vieta. Jāpiebilst, ka savā pirmajā turnīrā “profesionāļos” tikai 3 punktu deficīts Regnāru šķīra no godalgoto vietu trijnieka savā vecuma grupā.

Amatieru Līgas turnīrā 22 dalībnieku konkurencē Valmieras un Burtnieku sportistu rezultāti sekojoši:

  • 3.vieta kopējā vērtējumā un 2.vieta Junioru U19 kategorijā Burtnieku novada MJIC pārstāvim Jānim Dāvim Liepiņam,
  • 5.vieta kopējā vērtējumā un 1.vieta Vīru kategorijā Burtnieku novada MJIC pārstāvim Artūram Rinmanim,
  • 7.vieta kopējā vērtējumā un 3.vieta Junioru U14 kategorijā VJC “Vinda” pārstāvim Edgaram Putniņam,
  • 20.vieta kopējā vērtējumā, 5.vieta Sieviešu kategorijā un 11.vieta Junioru U14 kategorijā Burtnieku novada MJIC pārstāvei Katrīnai Ļihačovai.

Visi šo sacensību rezultāti atrodami Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā www.galdahokejs.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus (kases sektorā strādājošajiem) Atalgojums: 3.10 EUR/h – 3.50 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.20 EUR/h – 7.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu Piesakies, sūtot savu CV ar norādi "Pārdevējs_Valmiera, Fabrikas 2" uz e-pastu personals@rimibaltic.com vai zvanot uz 80007464. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 233001, līdz 1,1 slodzei (drīkst pieteikties arī mazākai slodzei), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir motivācija: īstenot pamatizglītības un vidējās izglītības standartu svešvalodās; mācīties un praksē īstenot pilnveidoto mācību saturu un pieeju; individuālam darbam ar skolēniem ar augstiem mācību sasniegumiem; diferencētam darbam klasē; un ja Tev ir: atbilstoša profesionālā kvalifikācija; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem; mēs piedāvājam: pilnu darba laiku (līdz 27 kontaktstundām nedēļā) atalgojumu no 900 līdz 908 euro mēnesī par 1 slodzi (21 kontaktstundu nedēļā) pirms nodokļu nomaksas; papildus valsts ģimnāzijas piemaksu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 27.decembrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf . Profesija: PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopijas iesniegt pers. vai sūtīt uz vpvg@valmiera.edu.lv; t. 29502385.

Mūsu partneri