Valmieras Ziņas

Valmieras un Burtnieku galda hokejistiem godalgas sacensībās Ventspilī

Sestdien, 9.novembrī, Valmieras un Burtnieku novada galda hokejisti desmit dalībnieku sastāvā devās uz Ventspili, kur notika Latvijas Kausa 2019/2020 un Amatieru Līgas 2.posma sacensības galda hokejā. Pieci mūsu galda hokejisti atgriezās mājup ar kausiem.

Latvijas Kausa spēcīgākajā grupā – Open kategorijā 60 dalībnieku konkurencē no mūsu puses galda hokejistiem labāko sniegumu demonstrēja Burtnieku novada MJIC pārstāvji brāļi Kristaps un Rolands Riekstiņi, kuriem izdevās iegūt attiecīgi 4. un 7.vietu. Savukārt Junioru U19 kategorijā abiem brāļiem godalgas – Kristapam 2.vieta, Rolandam 3.vieta. Spriežot pēc pēdējo sacensību rezultātiem, izskatās, ka šajā sezonā brāļi Riekstiņi pretendēs ne tikai uz Latvijas Junioru izlasi, bet arī klauvēs pie Open izlases durvīm, lai šīs sezonas noslēgumā sacenstos Eiropas čempionātā Slovēnijā.

Latvijas Kausā kopā ar “profesionāļiem” atzīstami startēja divi no “amatieriem” pārnākušie šo sacensību debitanti – Jānis Lubāns (Burtnieku novada MJIC) un Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”). Jānis Lubāns, startējot “profesionāļos”, jau pirmajā reizē spēja iekļūt otrajā līgā no trim, kopvērtējumā iegūstot 39.vietu 60 dalībnieku konkurencē. Savukārt Regnāram Vazoliņam kopējā vērtējumā 49.vieta, bet Junioru U14 kategorijā 5.vieta. Jāpiebilst, ka savā pirmajā turnīrā “profesionāļos” tikai 3 punktu deficīts Regnāru šķīra no godalgoto vietu trijnieka savā vecuma grupā.

Amatieru Līgas turnīrā 22 dalībnieku konkurencē Valmieras un Burtnieku sportistu rezultāti sekojoši:

  • 3.vieta kopējā vērtējumā un 2.vieta Junioru U19 kategorijā Burtnieku novada MJIC pārstāvim Jānim Dāvim Liepiņam,
  • 5.vieta kopējā vērtējumā un 1.vieta Vīru kategorijā Burtnieku novada MJIC pārstāvim Artūram Rinmanim,
  • 7.vieta kopējā vērtējumā un 3.vieta Junioru U14 kategorijā VJC “Vinda” pārstāvim Edgaram Putniņam,
  • 20.vieta kopējā vērtējumā, 5.vieta Sieviešu kategorijā un 11.vieta Junioru U14 kategorijā Burtnieku novada MJIC pārstāvei Katrīnai Ļihačovai.

Visi šo sacensību rezultāti atrodami Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā www.galdahokejs.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valsts meža dienests (turpmāk – VMD) izsludina konkursu uz vakanto Ziemeļvidzemes virsmežniecības Rūjienas nodaļas Rūjienas apgaitas mežziņa ierēdņa amatu. Galvenie amata pienākumi: pārzināt noteikto teritoriju, darbam izmantojot GPS uztvērēju; praktiski uzraudzīt meža apsaimniekošanas, meža un vides aizsardzības, medības un ugunsapsardzību reglamentējošo normatīvo aktu ievērošanu noteiktā teritorijā, novērtēt to darbības efektivitāti; pārzināt meža īpašumu lietas noteiktajā teritorijā; sagatavot dokumentus, izskatīt administratīvās lietas un pieņemt lēmumus tajās; pārzināt VMD informācijas sistēmu (ĢIS), uzturēt un papildināt tajā esošo informāciju. Prasības pretendentiem: augstākā izglītība mežsaimniecībā; atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; vēlama darba pieredze mežsaimniecībā vai meža apsaimniekošanas normatīvo aktu ievērošanas uzraudzībā; augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, kā arī sadarboties; labas prasmes darbā ar datoru (MS Office), vēlme apgūt specializētās VMD informācijas sistēmas, kā arī GPS uztvērēja izmantošanas iespējas. Piedāvājam: mēnešalgu, no 800.00 līdz 900.00 EUR (bruto alga); atbildīgu un stabilu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā; sociālās garantijas. Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi personals@vmd.gov.lv, (tālrunis uzziņām 67211167). Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valsts meža dienests informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts meža dienests, kontaktinformācija: 13.janvāra iela 15, Rīga, LV-1932. Profesija: MEŽZINIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ķoņu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-01 Kontaktpersona: Motivētu piet.vēst., CV un izgl.apliec.dok. kopijas sūtīt uz personals@vmd.gov.lv, 67211167. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri