Valmieras Ziņas

Valmieras tūrisma inovāciju hakatona 1.diena – no idejas līdz risinājumam

Sestdien, 27.jūnijā, Valmieras Tūrisma inovāciju hakatona 1.dienā dalībnieki prezentēja 26 idejas ar mērķi jau šosezon piesaistīt Valmierai vairāk Latvijas un Igaunijas tūristu. Balsojumā tika  izvirzītas 10 spēcīgākās idejas, pie kurām strādāja dažādu nozaru (informācijas un komunikāciju tehnoloģiju, mārketinga, dizaina un tūrisma nozaru) dalībnieki, lai divas dienas sadarbotos, izmantotu savu radošo, zināšanu un pieredzes potenciālu idejas attīstīšanā, veidotu spēcīgas un efektīvas komandas.

Jauni tūrisma piedāvājumi Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, Gaujas potenciāla izmantošana, maršrutētāji, ceļveži, vides objekti, attālinātā darba vietas, mākslas norises, gidu pakalpojums u.c. – tēmu loks, kurā komandu dalībnieki attīsta idejas, ņemot vērā mentora Rolanda Puhova starta ieteikumu, – ja nevaram būt unikāli, varam būt atšķirīgi!

Hakatons ir lieliska iespēja mācīties no idejas tikt līdz risinājumam, uzklausot ekspertu ieteikumus, sadarbojoties un gūstot pieredzi, strādājot vienā komandā ar dažādu nozaru pārstāvjiem.

Ar katru komandu strādā viens mentors, kā arī nodrošināta konsultēšanās iespēja ar pārējiem. Tie ir Rolands Puhovs, zīmolu stratēģijas aģentūras White Label izpilddirektors, notikumu organizatores Lelde Vīnkalna un Inta Konstante-Zaķīte no DiDi, tūrisma eksperte un projektu vadītāja Lienīte Priedāja-Klepere no Vidzemes plānošanas reģiona, Gita Deniškāne no Ogilvy PR Latvia, Valters Jonāts, radošais direktors un partneris reklāmas aģentūrā McCANN Riga, Gunita Kuļikovska, arhitekte, urbāniste un tehnoloģiju uzņēmuma Vividly dibinātāja, Justīne Panteļējeva, eksperte stratēģiskās pilsētplānošanas jautājumos, Andris Klepers, Vidzemes Augstskolas asociētais profesors un pētnieks, tūrisma zīmolu un produktu izstrādātājs, Jurģis Priedītis, LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs, igauņi Madis Must un Aleksander Erstu.

Šodien darbu beigsim plkst.00.00, lai jau rīt, 28.jūnijā, to plkst.6.30 atsāktu un jau no plkst.17.00 prezentētu izstrādāto produkta, piedāvājuma, pakalpojuma ideju vai prototipu, savukārt starptautiska žūrija izvērtēs un noteiks labākos. Hakatona prezentācijas tiks translētas tiešraidē Valmieras pilsētas Facebook lapā.

Hakatonu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Attīstības aģentūra, Valmieras Tūrisma informācijas centrs, Vidzemes Augstskola un Vidzemes Olimpiskais centrs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

PASTNIEKS/-CE(0.8) Darbavieta: Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana pensiju piegāde sadarbības partneru preču tirdzniecība klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem Prasības kandidātiem: valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei  vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi laba teritorijas pārziņa Piedāvājam: stabilu atalgojumu 400.00 EUR (Bruto) par 0.8 slodzi papildus mainīgo algas daļu darba laiku: 07:00 - 14:00 pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada. Papildu informācija: CV ar norādi "Pastnieks/-ce Piegādes punktā Valmiera 1", sūtīt Personāla vadības departamentam pa pastu, e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510113, 22039501   Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem!  Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Profesija: PASTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: 26510113 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri