Valmieras Ziņas

Valmieras tehnikumā būs iespēja apgūt robotiku 6.-9. klases skolēniem

Jau no septembra Valmieras tehnikumā būs iespēja darboties bezmaksas ārpusstundu Robotikas nodarbībās 6.-7. un 8.-9. klašu grupās. Šo nodarbību mērķis būs radīt priekšstatu par robotiku kā daļu no tehniskās jaunrades, ļaut praktiski darboties un attīstīt analītisko domāšanu.

Nodarbību vadītājs Andris Jenerts stāsta:

“Robotika ir strauji augoša nozare, kas ienāk patērētāju ikdienā, tāpēc ir būtiski radīt izpratni par robotu darbības principiem. Šo nodarbības galvenais mērķis būs demonstrēt to, ka robotika ir kompleksu problēmu risināšana, kas sevī iekļauj zināšanas par dažādām nozarēm”.

Jauniešiem būs iespēja darboties ar VEX un MakeBlock konstruktoriem. Jaunieši uzzinās par konstruktoru būvēšanu, programmēšanu un to sagatavošanu robotu sacensībām. Veidojot robotu mehāniskās konstrukcijas, dalībnieki iepazīties arī ar dažādiem sensoriem un to darbības principiem. Nodarbībās liels uzsvars tiks likts uz programmēšanas iepazīšanu un izveidoto robotu programmēšanu. Tiks veidotas vadības programmas, kuru uzdevums būs nodrošināt robotu autonomu darbību, konkrētu uzdevumu izpildei. Kā galvenā prioritāte tiek izvirzīta visu jauniešu līdzdalība reāla rezultāta iegūšanai, jo ir svarīgi gūt praktiskas iemaņas, ne tikai izpratnes radīšana.

Labākajiem jauniešiem būs iespēja piedalīties robotu sacensībās, sacensties ar līdzīgi domājošiem skolēniem no visas Latvijas, kā arī papildināt un nostiprināt nodarbībās gūtās zināšanas. Sacensības notiek piemēram, sacenšoties robotu vadīšanā ar pulti vai atsevišķi robotiem paredzētās disciplīnās, kurā tie sacenšas uz laiku šķēršļu trasē.

Plānotais nodarbību laiks – trešdienās, 6.-7 klašu grupai no plkst. 15:30 – 17:00, 8.-9 klašu grupai no plkst. 17:10 – 18:40 , pieteikties nodarbībām var  līdz 30.septembrim. Lai pieteiktos nodarbībām vai uzzinātu papildu informāciju, zvanīt vai rakstīt  Valmieras tehnikuma mācību projektu vadītājai Lindai Ribai (20083787), e_pasts: linda.riba@valmierastehnikums.lv.. Par Valmieras tehnikumu vairāk iespējams uzzināt skolas mājas lapā www.valmierastehnikums.lv

Nodarbības līdzfinansētas Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Telemarket, SIA - šobrīd lielākais un veiksmīgākais telemārketinga uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi meklē pārdevējus – konsultantus darbam Valmierā. Prasības kandidātiem No Jums sagaidām: Pamatiemaņas darbā ar datoru. Labas latviešu valodas un krievu valodas zināšanas. Nopietnu attieksmi pret darbu, vēlmi strādāt un nopelnīt. Lieliskas komunikācijas prasmes. Iepriekšējā pieredze pārdošanā nav obligāta, svarīgākā ir vēlme mācīties un pilnveidoties. Uzņēmums piedāvā Darba vietu modernā birojā Valmierā, Rīgas ielā 32. Darba laiku no 9:00 – 16:00 tikai darba dienās; brīvdienas un svētku dienas vienmēr brīvas. Apmācības uzsākot darbu. Atalgojumu sākot no 2, 70 eur/ h (bruto) ar neierobežotu iespēju atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem nopelnīt vairāk. Sociālās garantijas. Draudzīgu kolektīvu, patīkamu darba vidi. Gaidīsim Jūsu CV ar norādi "Pieteikums pārdevēja – konsultanta vakancei Valmierā". Sandra.kozuro@telemarketing.lv Kontakttālrunis Nr. 25771015 Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 32, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-18 Kontaktpersona: Zvaniet uz t. 25771015 vai sūtiet CV uz sandra.kozuro@telemarketing.lv

Mūsu partneri