Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedras” akcionāri sapulcē lems par papildu akciju publisko piedāvājumu

Stikla šķiedras ražotāja “Valmieras stikla šķiedra” akcionāri šodien sapulcē lems par papildu akciju publisko piedāvājumu, aģentūra LETA uzzināja kompānijā.

“Valmieras stikla šķiedras” valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels iepriekš pauda, ka kompānijas iepriekš izziņotie plāni par papildu akciju publisko piedāvājumu 2019.gada otrajā pusē būs atkarīgi no tiesiskās aizsardzības procesa attīstības un vienošanās ar kreditoriem par turpmāko darbības plānu. Taču turpmākie lēmumi par papildu akciju publisko piedāvājumu ir uzņēmuma akcionāru kompetencē, kuri par to lems akcionāru sapulcē 28.jūnijā.

“Ņemot vērā to, ka uzņēmumam ir labi finanšu rezultāti un Latvijas ražotne jau vairāk nekā 10 gadus strādā ar peļņu, tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāns būs kā biznesa plāns, kas turpmāk noteiks uzņēmuma darbības stratēģiju,” iepriekš sacīja Jugels.

Viņš piebilda, ka Latvijas ražotnē nav plānota darbinieku skaita samazināšana un uzņēmums turpinās darbību kā līdz šim.

Jau ziņots, ka “Valmieras stikla šķiedra” iesniegusi Vidzemes rajona tiesā Valmierā pieteikumu uzņēmuma tiesiskās aizsardzības procesa ierosināšanai.

Kompānijas pārstāvji skaidro, ka pavasarī sākās padziļinātās izpētes process ASV meitasuzņēmumā “P-D Valmiera Glass USA Corp.”, taču, neskatoties uz šim procesam sekojošām sarunām ar potenciālo investoru, saistošs piedāvājums tā arī netika saņemts.

Tajā pašā laikā “Valmieras stikla šķiedras” pārstāvji atzīmēja, ka vēl viena trešā persona ir izrādījusi interesi par ASV ražotnes visu aktīvu iegādi, proti, gan par pirmās fāzes jeb filcu ražotnes iegādi, gan par otrās fāzes jeb vertikāli integrētās stikla šķiedras diega ražotnes iegādi. Konkrēts piedāvājums no šīs trešās personas līdz šim brīdim vēl nav saņemts.

“Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri