Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedra” pārcēlusi plānoto papildu akciju publisku piedāvājumu uz gada otro pusgadu

Lasīšanas laiks: 2 min

Stikla šķiedras ražotājs “Valmieras stikla šķiedra” pārcēlusi plānoto papildu akciju publisku piedāvājumu uz gada otro pusgadu, teikts kompānijas paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Iepriekš tika paredzēts, ka papildu akciju publiskais piedāvājums tiks īstenots 2019.gada pirmajā pusē.

Attiecīgais lēmums pieņemts, jo “Valmieras stikla šķiedras” šogad 10.maijā plānotā akcionāru kārtējā sapulce pārcelta uz 28.jūniju. Akcionāru kārtējā sapulce pārcelta, jo “Valmieras stikla šķiedras” 2018.gada auditētais konsolidētais un atsevišķais finanšu pārskats tiks publicēts vēlāk, nekā līdz šim plānots, proti, līdz 2019.gada 14.jūnijam galvenokārt saistībā ar ASV bāzētā meitasuzņēmuma darbību.

“Ņemot vērā to, ka iepriekš minētajā akcionāru sapulcē paredzēts pieņemt vairākus lēmumus, kas saistīti ar FPO (“follow-on public offering”) īstenošanu, sabiedrības valde uzskata par nepieciešamu pārcelt FPO procesu uz vēlāku laiku,” teikts paziņojumā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šogad akcionāru kārtējā sapulcē plānots iepazīties ar “Valmieras stikla šķiedras” valdes, padomes un revīzijas komitejas ziņojumiem un zvērināta revidenta atzinumu, lemt par 2018.gada pārskata apstiprināšanu un 2018.gada peļņas izlietošanu. Tāpat plānots ievēlēt revidentu 2019.gada pārskata revīzijai un noteikt revidentam atlīdzību, noteikt atlīdzību revīzijas komitejas locekļiem, ievēlēt padomi un noteikt padomes locekļiem atlīdzību, kā arī apstiprināt valdes un padomes atalgojuma politiku.

Akcionāru kārtējā sapulcē paredzēts lemt arī par pamatkapitāla palielināšanu un attiecīgām izmaiņām kompānijas statūtos, par “Valmieras stikla šķiedras” jauno emitēto akciju publisko piedāvājumu un akciju iekļaušanu regulētājā tirgū, kā arī par kompānijas akciju pārcelšanu no “Nasdaq Riga” otrā saraksta uz oficiālo sarakstu.

“Valmieras stikla šķiedras” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 112,983 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,2% mazāk nekā 2017.gadā, kā arī cieta zaudējumus 14,991 miljona eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

“Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA Lāči veikals tc"Valleta"Rīgas ielā 4, Valmierā aicina darbā pārdevēju-kasieri.Pienākumi:-Piedāvāt un pārdot klientiem mūsu uzņēmuma ražotos gardumus.-Veikt produktu pasūtīšanu, pieņemšanu un izkārtošanu plauktos.-Rūpēties par veikala kārtību, tīrību.-Darbs ar kases aparātu.No Jums sagaidām:- Laipnu klientu apkalpošanu;- Latviešu valodas zināšanas;- Interesi par maizes un konditorejas izstrādājumiem;- Pozitīvu attieksmi pret veicamo darbu un kolēģiem.Mēs piedāvājam:-Elastīgu darbu dalītās maiņās, vienojoties;-Atalgojumu sākot no 5, 00 EUR/h (bruto), pēc 3 mēnešu pārbaudes laika 5, 50 EUR/ h (bruto) + bonusu sistēma;-25% atlaidi mūsu produkcijai;-Garšīgu kafiju ik dienas.LĀČOS ikvienam un ikviena darbam ir nozīme. Augsti vērtējam darbiniekus, kas ar vislielāko atbildības sajūtu, patiesu godaprātu un sirdsdegsmi veic savus darba pienākumus.Ja esi aizrautīgs, strādāt gribošs, draudzīgs un atbildīgs, pievienojies LĀČU kolektīvam.Gaidīsim Jūsu CV. E-pasts: andra.lielkalne@laci.lvMēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-05-15 Darba sākšanas datums: 2026-04-21 Kontaktpersona: Andra Lielkalne

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā "top!" VALMIERA Brīvības iela 62 Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu,marķējuma,kvalitātes,uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole; Darba laiku maiņās no plkst 8.00-22.00 Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas prasmes; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Darba algu no 1000-1050 EUR (brutto); "top! Labumu karti" pusdienu un pārtikas preču iegādei summā līdz 700 EUR gadā ( pēc 3 mēnešiem; Īpaši labumi pirkumiem mūsu veikalos; Veselības apdrišināšanu un papildus bonusus pēc nostrādāta gada; Kompensāciju redzes korekcijas līdzekļiem 100 EUR; Svētku dāvanas un pasākumus; Atmaksātus papildatvaļinājumus. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VEIK. "top!" VALMIERA Brīvības iela 62 vai pieteikties WhatsApp +371 29617749 Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 62, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-05 Kontaktpersona: top! VALMIERA, BRĪVĪBAS 62 CV sūtīt uz e-pastu Vai pieteikties WhatsApp Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

Mūsu partneri