Valmieras Ziņas

Valmieras skolēni izveido atmiņas spēli par šo mācību gadu un saņem balvu

Lasīšanas laiks: 2 min

Šis ir bijis īpašs mācību gads gan skolēniem un vecākiem, gan skolotājiem – bagāts jauniem izaicinājumiem, apgūstamām prasmēm un pilnveidojamām zināšanām. Kā ir mācīties attālināti, tiešsaistē, digitālajā vidē?  Drossinternets.lv mudināja skolēnus atskatīties uz gada laikā piedzīvoto – spilgtākajiem notikumiem, sajūtām, pārdomām, un izveidot atmiņas spēli tiešsaistē “Mēs 2020/2021”.

Atsaucoties aicinājumam, Latvijas skolēni ir izveidojuši 62 interesantas, emocijām un atmiņām bagātas tiešsaistes spēles. Redzam, ka šis mācību gads skolēniem ļāvis izbaudīt plašu emociju gammu, tāpēc īpaši priecājamies par skolēnu spēju uzsvērt un atmiņās saglabāt tieši priecīgos mirkļus.

Dāvanu karti atpūtas un sporta inventāra iegādei EUR 50 vērtībā saņem Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra 8.klase. 

Kā valmierieši raksturo šo mācību gadu? Visbiežāk ar vārdiem ekrāns, dators, sejas maska, istaba un logs. Iesūtītajās fotogrāfijās redzama plaša emociju gamma, sākot no prieka līdz dziļām pārdomām un neizpratnes. Redzam, ka liels atbalsts skolēniem ir bijuši mājdzīvnieki, kā arī kopumā tomēr dominē koši dzeltenā – prieka krāsa.

Sveicam uzvarētājus un ceram, ka iegūtās balvas ļaus skolēniem atgūt spēkus un uzkrāt pozitīvu enerģiju nākamajam mācību gadam.

Latvijas Drošāka interneta centrs darbojas kopš 2006. gada, informējot sabiedrību un īpašu uzsvaru liekot uz bērnu un jauniešu izglītošanu par drošību internetā, kā arī nodrošina iespēju ikvienam ziņot par pārkāpumiem internetā vietnē www.drossinternets.lv un mobilajā lietotnē “Drošs Internets”. Centra darbību koordinē Latvijas Interneta asociācija.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri