Valmieras Ziņas

Valmieras Sarkanā Krusta ziedojumu punkts darbosies arī vasarā

Valmierā jau trešo gadu Sarkanā Krusta telpās Stacijas ielā 26, Valmierā darbojās Valmieras pilsētas Sarkanā Krusta ziedojumu punkts. Tajā iespējams ziedot un saņemt mantas – apģērbu, apavus, apģērba aksesuārus, dažādus tekstilizstrādājumus un citas mantas.

Kā informē Valmieras pilsētas pašvaldība, šī gada piecos mēnešos ziedojumu punktu apmeklējuši 1043 cilvēki, saziedojot kopumā 7400 kg dažādas drēbes, apavus un traukus. Diemžēl ne visas mantas ir labā stāvoklī. Vidēji mēnesī tiek utilizēts 500 kg dažādu mantu, tādēļ iedzīvotāji pirms ziedošanas tiek aicināti pārliecināties par savu drēbju un mantu kvalitāti.

Ja arī Jūs vēlaties dalīties ar kādām mantām, kas ir labā stāvoklī un izmantojamas, tās var ziedot Valmieras Sarkanā Krusta ziedojumu punktā – trešdienās no plkst.13.00 līdz 17.00, piektdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00 arī vasaras sezonā. Par iespēju Valmieras Sarkanā Krusta humānās palīdzības punktā saņemt palīdzību, iedzīvotāji aicināti informēt sev zināmus cilvēkus vai ģimenes, kuras nonākušas krīzes situācijā.

Ir gaidīts ikviens, kurš vēlas saņemt un dot ziedojumu. Sarkanais Krusts pateicas visiem ziedotājiem.

Plašāka informāciju, zvanot pa tālruni 28731699.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri