Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas teritorijas uzturēšanu turpmāk nodrošinās vairāki pakalpojumu sniedzēji

Lasīšanas laiks: < 1 min

Atbilstoši atklāta konkursa rezultātiem Valmieras pilsētas saimniecisko darbu veikšanu no augusta nodrošina uzņēmumi SIA “Clean R” un SIA “Valmieras namsaimnieks”, koku kopšanu no jūlija nodrošina SIA “Zemgales saules koki”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Lai nodrošinātu teritoriju kopšanu, pilsēta sadalīta piecās zonās, no kurām Burkānciema teritorijas uzkopšanu veic SIA “Valmieras namsaimnieks”, savukārt Pārgaujas, Zvirgzdukalna, Jāņparka un pilsētas centra uzkopšanu veic SIA “Clean R”.  Visās pilsētas daļās darbi izpildāmi atbilstoši teritoriju uzkopšanas shēmai un saskaņā ar konkrētajai teritorijas grupai noteiktajām prasībām.  Teritoriju uzkopšanas līgums būs spēkā vienu gadu.

Atbilstoši Valmieras novada pašvaldības dotajiem uzdevumiem koku kopšanu Valmierā līdz nākamā gada jūnijam nodrošina SIA “Zemgales saules koki”. Tas nozīmē nokaltušo, stipri bojāto un bīstamo koku ciršanu atbilstoši atļaujām koku ciršanai ārpus meža, bīstamo koku vai zaru nozāģēšanu avārijas situācijās, kā arī zaru izzāģēšanu, vainagu sakopšanu, vainagu stiprināšanu un polardēšanu pēc pašvaldības rakstiska pasūtījuma.

Lai ziņotu par vajadzībām Valmieras pilsētvidē, kur nepieciešams saimniecisks risinājums – nesakoptiem īpašumiem, sanitārās tīrības jautājumiem, bīstamām vietām vai bojātu infrastruktūru –, pašvaldība aicina zvanīt pa Operatīvās informācijas centra bezmaksas diennakts tālruni 8484. To apkalpo un koordinētu tālāku informācijas apriti nodrošina Valmieras novada pašvaldības policija.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

4 GRAIN ir pasaules vadošā, lielākā un inovatīvākā graudu pirmapstrādes iekārtu ražotāja GSI (ASV) oficiālais pārstāvis Baltijā. Esam strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecību, montāžu un servisu. Uzņēmums savus pakalpojumus nodrošina ne vien Baltijas valstīs, bet arī Eiropā un NVS valstīs. Aicinām savā komandā MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKU (Darbam Valmieras rajonā) TAVI PIENĀKUMI Veikt graudu pirmapstrādes iekārtu montāžu, tas ir, metāla konstrukciju montāža, iekārtu, iekārtu mezglu un ierīču montāža un demontāža. Veikt griešanas, urbšanas, pielāgošanas, liekšanas, slīpēšanas, taisnošanas, vītņgriešanas, mērīšanas u.c. darbus. Strādāt ar dažādiem montāžas instrumentiem (elektriskiem, pneimatiskiem u.t.ml. instrumentiem), izmantot mērīšanas instrumentus. Veikt citus ar iekārtu montāžu saistītus darba uzdevumus. PAR TEVI Interese un vēlme jaunu prasmju apgūšanā. Vidējā, vidējā speciālā izglītība (vidējā tehniskā un augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību, bet nav obligāta). Pieredzi līdzīgā amatā uzskatīsim par priekšrocību. Vēlamas krievu valodas zināšanas. Vēlama B kategorijas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība. Tehniskā domāšana – spēja lasīt rasējumus un montāžas shēmas. Spēja strādāt komandā un patstāvīgi. Augsta atbildības sajūtu. Derīgs Covid-19 sertifikāts. MĒS PIEDĀVĀJAM Profesionālus un atsaucīgus darba vadītājus augošā uzņēmumā ar attīstības un izaugsmes iespējām. Nodrošinām visu darbam nepieciešamo - kvalitatīvu darba apģērbu, dzīvesvietu, transportu un ēdināšanu. Stabilu darbu visās sezonās – Latvijā un ārpus tās. Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas polisi. Saliedēšanas pasākumus. Izaugsmes iespējas un apmācības. Atalgojums sākot no (bruto) 6.30 EUR/stundā. Atalgojums var tikt pārskatīts, balstoties uz kandidāta pieredzi un motivāciju. Ja esat montāžas darbu komanda (brigāde) ar vēlmi strādāt kopā, gaidīsim ziņu no Jums! CV ar norādi “Montāžas darbu atslēdznieks” sūti uz e-pastu darbs@4grain.lv. Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt +371 26133475, darba dienās no 09:00 -17:00 Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzu ņemiet vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Informējam, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai veiktu kandidātu atlasi. Profesija: MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Burtnieku pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-18 Kontaktpersona: Līga Zvagule

Mūsu partneri