Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldības projektu konkursos atbalstītas 23 idejas

Lasīšanas laiks: 3 min

Ceturtdien, 28.martā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē apstiprināti pašvaldības projektu konkursu rezultāti bērnu un jauniešu nometņu rīkošanai, kultūras norišu īstenošanai un aktīva, sportiska dzīvesveida popularizēšanai. Līdzfinansējums 17 997 EUR apmērā piešķirts 23 ideju īstenošanai, portālu “Valmieras ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Bērnu un jauniešu nometņu rīkošanas projektu konkursā atbalstīti deviņi pieteikumi. Valmieras rajona invalīdu sporta klubs “StarsS” aicinās bērnus un jauniešus ar invaliditāti piedalīties sportiskās aktivitātēs un sniegs atbalstu dalībnieku vecākiem. Valmieras tehnikuma nometnē “Misija Robots” interesantās nodarbēs dalībnieki iepazīs eksaktās zinātnes un tehnoloģijas, kā arī vairāk uzzinās par inženieru ikdienu. Valmieras 2.vidusskolas nometnē bērni pētīs Valmieras ekosistēmu, mācīsies šķirot atkritumus, meklējot iespējas resursus izmantot atkārtoti. Savukārt, piedāvājot ar makšķerēšanu un spiningošanu saistītas nodarbības, izpratni par dabas vērtībām un vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu veidos biedrība “Burtnieku makšķerēšanas un tūrisma skola”. Biedrība “Kristīgais žēlsirdības centrs”, rīkojot radošās darbnīcas, izmantojot mūzikas terapiju, organizējot sporta dienu un dārza svētkus, brīvo laiku saturīgi aicinās pavadīt mazturīgo ģimeņu bērnus. Ekspedīcijā robotu pasaulē gaidīs biedrība “First Lego League Latvia”. Dalībnieki apgūs programmēšanas metodes un konstruēs LEGO robotus. Savukārt projekta pieteicējs Jānis Ozoliņš aicinās bērnus un jauniešus iepazīt daudzveidīgo mūzikas pasauli, kā arī mūzikas industriju. “Piedzīvojumu virpulī” ielūdz doties nodibinājums “Valmieras sporta klubs”, nodrošinot saturīgu un drošu brīvā laika pavadīšanu vasarā. Kādi virpuļi būs nometnē “Robotu piedzīvojums Vindā”, uzzinās dalībnieki, kuri vēlas apgūt robotikas pamatus.

Sporta projektu konkursā tiks īstenotas astoņas idejas. Jūlija izskaņā Valmierā notiks biedrības “FC GAUJA” rīkots futbola turnīrs bērniem un jauniešiem. Augustā – biedrības “Valmiera Summer Cup” organizēts basketbola turnīrs jauniešiem. Savukārt oktobrī “Aktīva dzīvesveida klubs “Savējais”” Valmierā frisbija turnīrā pulcēs Valmieras un apkārtējo novadu skolu jauniešus. Projektā #workshopValmiera interesenti aicināti piedalīties lekcijās un nodarbībās sporta speciālistu vadībā, lai uzzinātu par aktīva dzīvesveida un pilnvērtīga uztura nozīmi. Tāpat atbalstīts projekts “Latvijas spēcīgākā pilsēta”, aicinot Valmieras pilsētas svētku laikā ikvienu interesentu piedalīties svaru stieņa spiešanas guļus sacensībās, tādējādi palīdzot Valmierai atgūt spēcīgākās Latvijas pilsētas titulu. Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs Valmieras pilsētas svētkos gaidīs ikvienu interesentu orientēšanās sprinta sacensībās. Savukārt pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” rīkos nodarbības ģimenēm aktīvai un interesantai kopābūšanai. Tāpat arī Valmieras Bērnu sporta skola rīkos Boccia turnīru bērniem un jauniešiem ar invaliditāti kopā ar ģimenēm.

Kultūras projektu konkursā iedzīvotāji īstenos sešas idejas. Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” Valmieras pilsētas svētkos piedāvās “Harmoniju brīvdabā” – alternatīvās mūzikas skatuve Lucas un Palejas ielas krustojumā. Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” Valmieras vasaras teātra festivāla laikā rīkos vasaras skolu bērniem un pusaudžiem. Paturot prātā ideju par mūsdienīgu pagaidu arhitektūru, Vecpuišu parkā taps multifunkcionāls atrakciju objekts. Valmiermuižas kultūras biedrība Valmieras Mākslas dienu laikā, 18.aprīlī, piedāvās režisora Vladislava Nastavševa un grupas “Ezeri” koncertu Valmiermuižas teātra kafejnīcā. Savukārt biedrība “Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs” Valmieras vasaras teātra festivāla laikā rīkos desmit mākslinieku meistarklases skolas vecuma bērniem. Īstenojot projektu “Pasaka nesaka, pasaka pasaka”, biedrība “Rozā lietus” Valmieras pilsētas svētku laikā aicinās apmeklēt bērnu vokālās studijas “Smaidiņi” audzēkņu koncertu, kā arī demonstrēs filmu. Savukārt Vidzemes Augstskola Valmierā rīkos Dzejas nakti – būs radošā meistardarbnīca, dzejas lasīšana un sarunas, piedaloties dzejniekiem Guntaram Godiņam, CONTRA (Igaunija), Jānam Malinam (Igaunija).

Ar konkursu nolikumu un rezultātiem var iepazīties www.valmiera.lv.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nacionālie Bruņotie Spēki Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (reģ.Nr. 90000040549) VALMIERĀ un GULBENES NOVADA STĀMERIENĀ aicina pieteikties pievienoties dienestam KAREIVJUS Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē tiek veidota jauna profesionālā dienesta apakšvienība. Apakšvienības sastāvs tiek komplektēts ar kandidātiem, kuri ir beiguši vismaz pamatizglītību, arodskolas un citas profesionālās izglītības iestādes bruņotajiem spēkiem nepieciešamajās specialitātēs. Latvijas armija aicina: Esi viens no mums - kļūsti karavīrs! PAMATPRASĪBAS: Latvijas Republikas pilsonis/-e vecumā no 18 līdz 40 gadiem; Valsts valodas zināšanas; Nav kriminālās sodāmības; Atbilstošs veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība; Vismaz pamatizglītība. PIEŅEMŠANA: Iesniedz atlasei nepieciešamos dokumentus; Nokārto atlasi (medicīnisko un fiziskās sagatavotības pārbaudes, psiholoģisko izpēti); Paraksti līgumu un uzsāc profesionālo dienestu. PIEDĀVĀJAM: Dažādu speciālistu amatus kareivju, instruktoru vai virsnieku profesijās; Bezmaksas apmācību un karjeras izaugsmi; GARANTIJAS: Motivējošu atalgojumu sākot no 900 EUR un piemaksas karavīrs saņem mēnešalgu atkarībā no viņa dienesta pakāpes, izdienas un militārās izglītības; mēnešalgu nosaka arī atbilstoša kvalifikācijas kategorija, kas to var palielināt līdz pat 30%; karavīrs saņem piemaksas par dienestu starptautiskajās operācijās, pedagoģisko darbu, par apmācību vadību, kā arī naudas balvas. Plašas sociālās garantijas Veselības aprūpi, zobārstniecības pakalpojumus, optisko redzes korekciju līdzekļu iegādes kompensāciju; Atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu, apmaksātu mācību atvaļinājumu; Ar pārcelšanos saistīto izdevumu kompensāciju; Mantisko apgādi (formas tērpi, apavi un apakšveļa, speciālais apģērbs, apavi un aizsargierīces); Kompensāciju mācību izdevumu segšanai, ja karavīrs mācās valsts akreditētā izglītības iestādē; Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs; Garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80 % no saņemtā atalgojuma,  Atvaļināta karavīra veselības aprūpi, PIETEIKŠANĀS: Zvani – 26317364. Profesija: KAREIVIS /MATROZIS (JŪRAS SPĒKOS) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-09-12 Kontaktpersona: Zvani uz Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljonu – 26317364. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku no 01.09.2022. aicina darbā sociālo pedagogu.   Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarbībā ar sociālajiem dienestiem, bāriņu un pagasttiesām, citām valsts un pašvaldību iestādēm sekmējot bērnu un jauniešu sociālo vajadzību nodrošināšanu; • sadarboties ar pedagogiem, izglītības iestādes vadību, izglītojamiem un izglītojamo vecākiem mācību darbā, kā arī komunicēt informāciju par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes, komunikācijas prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties izglītības iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas, tostarp darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus, atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „Sociālā pedagoga amatam” līdz 2022.gada 31.augustam plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224237. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Skola) uz noteiktu laiku no 01.09.2022. aicina darbā izglītības psihologu/-i uz 0.5 likmēm Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Skolas mērķim un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Skolas atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties Skolas izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas, tostarp darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus, atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „Psihologa/-es amatam” līdz 2022.gada 31.augustam plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224237. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Mūsu partneri