Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldības policijai jauns vadītājs

27.augusta Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti lēma Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatā apstiprināt Induli Rūsi, kurš amata pienākumus sāk pildīt no 1.septembra, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Indulis Rūsis: “Valmiera ir sakopta un droša pilsēta, kur izaicinājumi tiek risināti sadarbojoties, ejot līdzi attīstībai, tehnoloģijām. Darbs policijā ir komandas darbs, kur svarīgs savstarpējs atbalsts un uzticēšanās. Pašvaldības policijas vadīšana būs plašs darbalauks, kur nepieciešama informētība par visu pilsētā notiekošo un plānoto, kā arī spēja izskaidrot un sarunāties ar valmieriešiem un pilsētas viesiem. Svarīgs ir arī darbs ar jaunatni, lai iesaistītu un ieinteresētu gan par kārtības jautājumiem, gan par policijas darbu kā aicinājumu. Pateicos par uzticēšanos un novērtējumu!”

Līdzšinējās darba gaitās I.Rūsis ieņēmis dažāda līmeņa amatus Valsts policijas struktūrvienībās gan Valmieras administratīvajā teritorijā, gan kā iecirkņa inspektors daļēji arī topošā Valmieras novada teritorijā. Gūta pieredze gan kārtības, gan kriminālpolicijas jomā.

Trīspadsmit gadu garumā gūta pieredze arī Valmieras pilsētas pašvaldības atbildībā esošu jautājumu risināšanā, tai skaitā pašvaldības saistošo noteikumu izstrādē. No 2007. līdz 2020.gadam I.Rūsis bijis Valmieras pilsētas pašvaldības Administratīvās komisijas loceklis. No 2009. līdz 2011.gadam kā Valsts policijas pārstāvis bijis Valmieras pilsētas Civilās aizsardzības komisijā, kā arī trīs gadus kā loceklis ir darbojies Valmieras pilsētas Avārijas ēku (būvju) apzināšanas komisijā (šobrīd: Vidi degradējošu ēku (būvju) un nekoptu teritoriju apzināšanas komisija).

Indulim Rūsim ir otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ar jurista kvalifikāciju. Zināšanas regulāri pilnveidotas, apmeklējot dažādus profesionālos kursus gan saistībā ar drošības un kārtības jautājumiem, gan bērnu tiesību aizsardzību, vadību, psiholoģiju un komunikāciju.

Pašvaldības policija tika izveidota kā pašvaldības iestāde ar mērķi nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā. Kopš 2017.gada tā nodrošina arī Operatīvās informācijas centra darbu, kura funkcija ir vienotas iedzīvotāju, juridisko personu, valsts un pašvaldības institūciju, operatīvo dienestu un paaugstinātas bīstamības objektu īpašnieku vai tiesisko valdītāju sniegtās informācijas koordinētas aprites nodrošināšana.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Jāņa Daliņa stadions aicina komandā uzkopšanas dienesta darbinieku/-ci CV gaidīsim e-pastā: vakances@voc.lv līdz 08.10.2021. Tavi pienākumi: Nodrošināt tīrību un kārtību stadiona viesnīcas numuros, manēžā un koplietošanas telpās; Sagatavot stadiona viesnīcas numurus viesu uzņemšanai un uzkopt telpas pēc viesu aizbraukšanas; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu. Mēs sagaidām: Vidējo izglītību; Labas latviešu valodas zināšanas; Krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Izpratni par tīru un sakoptu apkārtējo vidi, darba kultūru, kā arī sportisku un veselīgu dzīvesveidu; Teicamu saskarsmes kultūru un pozitīvu attieksmi pret veicamajiem darba pienākumiem. Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā 3,75 EUR), summēto darba laiku, maiņu darbu; Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; Zinošu un atsaucīgu darba kolēģu komandu; Dinamisku darba vidi; Dažāda veida bonusus pēc pārbaudes laika. Pievienojies iespēju vietai, kur savas uzvaras piedzīvot atkal un atkal! Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-08 Kontaktpersona: Sūtīt CV uz e-pasta adresi: vakances@voc.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA "Valmieras Olimpiskais centrs", Čempionu iela 2, LV-4201, Valmiera, Valmieras novads Valmieras peldbaseins piedāvā darbu apkopējām. Prasības: veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu; sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru; pieteikt nepieciešamo uzkopšanas līdzekļu un inventāra pasūtīšanu; augsta atbildības sajūta un akurātums; pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem; vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo; latviešu valodas zināšanas; Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR stundā (3,75 EUR - pārbaudes laikā) bruto, summēto darba laiku, maiņu darbu (arī nakts stundās, ar Darba likumā paredzēto piemaksu); Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; sociālās garantijas  darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; Dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; Darba vieta: Valmieras Olimpiskais centrs, Peldbaseinu kompleksā, Čempionu iela 2 Pieteikšanās līdz 31.10.2021 : Inga Amerika, inga.amerika@voc.lv, +371 28640939. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu inga.amerika@voc.lv

Mūsu partneri