Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldības policijai jauns vadītājs

27.augusta Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti lēma Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatā apstiprināt Induli Rūsi, kurš amata pienākumus sāk pildīt no 1.septembra, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Indulis Rūsis: “Valmiera ir sakopta un droša pilsēta, kur izaicinājumi tiek risināti sadarbojoties, ejot līdzi attīstībai, tehnoloģijām. Darbs policijā ir komandas darbs, kur svarīgs savstarpējs atbalsts un uzticēšanās. Pašvaldības policijas vadīšana būs plašs darbalauks, kur nepieciešama informētība par visu pilsētā notiekošo un plānoto, kā arī spēja izskaidrot un sarunāties ar valmieriešiem un pilsētas viesiem. Svarīgs ir arī darbs ar jaunatni, lai iesaistītu un ieinteresētu gan par kārtības jautājumiem, gan par policijas darbu kā aicinājumu. Pateicos par uzticēšanos un novērtējumu!”

Līdzšinējās darba gaitās I.Rūsis ieņēmis dažāda līmeņa amatus Valsts policijas struktūrvienībās gan Valmieras administratīvajā teritorijā, gan kā iecirkņa inspektors daļēji arī topošā Valmieras novada teritorijā. Gūta pieredze gan kārtības, gan kriminālpolicijas jomā.

Trīspadsmit gadu garumā gūta pieredze arī Valmieras pilsētas pašvaldības atbildībā esošu jautājumu risināšanā, tai skaitā pašvaldības saistošo noteikumu izstrādē. No 2007. līdz 2020.gadam I.Rūsis bijis Valmieras pilsētas pašvaldības Administratīvās komisijas loceklis. No 2009. līdz 2011.gadam kā Valsts policijas pārstāvis bijis Valmieras pilsētas Civilās aizsardzības komisijā, kā arī trīs gadus kā loceklis ir darbojies Valmieras pilsētas Avārijas ēku (būvju) apzināšanas komisijā (šobrīd: Vidi degradējošu ēku (būvju) un nekoptu teritoriju apzināšanas komisija).

Indulim Rūsim ir otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ar jurista kvalifikāciju. Zināšanas regulāri pilnveidotas, apmeklējot dažādus profesionālos kursus gan saistībā ar drošības un kārtības jautājumiem, gan bērnu tiesību aizsardzību, vadību, psiholoģiju un komunikāciju.

Pašvaldības policija tika izveidota kā pašvaldības iestāde ar mērķi nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā. Kopš 2017.gada tā nodrošina arī Operatīvās informācijas centra darbu, kura funkcija ir vienotas iedzīvotāju, juridisko personu, valsts un pašvaldības institūciju, operatīvo dienestu un paaugstinātas bīstamības objektu īpašnieku vai tiesisko valdītāju sniegtās informācijas koordinētas aprites nodrošināšana.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

„Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.Nr.90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem  Ierēdņa dienesta vieta Valmiera Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv”.   Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-05 Kontaktpersona: Personāla Daļa

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās” aicina darbā izbraukuma brigādes aprūpētāju darbam Vidzemē (Valmiera, Cēsis, Smiltenes novads u.c.) uz pilnu slodzi Darba pienākumi: Nodrošināt klientu sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe mobilā aprūpes kompleksā, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.) Vadīt speciāli aprīkotu aprūpes auto- mobilo aprūpes kompleksu. Piedāvājam: Sociālās garantijas Stabilu atalgojumu (750 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi) Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu Apmācības darba pienākumu apguvei Prasības: vismaz vidējā/profesionālā vidējā izglītība un pieredze aprūpes darbā B kategorijas autovadītāja apliecība un labas auto vadīšanas prasmes Labas latviešu un krievu valodas zināšanas Prasme plānot savu darbu un organizēt darba procesu Labas komunikācijas spējas, iejūtība Spēja strādāt komandā Augsta atbildības sajūta CV lūdzam līdz 2021. gada 25.aprīlim sūtīt uz e- pastu:  aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi - Vidzemei. Kontakttālrunis uzziņām: Sandra Kārkliņa (25691392). Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-25 Darba sākšanas datums: 2021-05-05 Kontaktpersona: Sandra Kārkliņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri