Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldības policijai jauns vadītājs

27.augusta Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti lēma Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatā apstiprināt Induli Rūsi, kurš amata pienākumus sāk pildīt no 1.septembra, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Indulis Rūsis: “Valmiera ir sakopta un droša pilsēta, kur izaicinājumi tiek risināti sadarbojoties, ejot līdzi attīstībai, tehnoloģijām. Darbs policijā ir komandas darbs, kur svarīgs savstarpējs atbalsts un uzticēšanās. Pašvaldības policijas vadīšana būs plašs darbalauks, kur nepieciešama informētība par visu pilsētā notiekošo un plānoto, kā arī spēja izskaidrot un sarunāties ar valmieriešiem un pilsētas viesiem. Svarīgs ir arī darbs ar jaunatni, lai iesaistītu un ieinteresētu gan par kārtības jautājumiem, gan par policijas darbu kā aicinājumu. Pateicos par uzticēšanos un novērtējumu!”

Līdzšinējās darba gaitās I.Rūsis ieņēmis dažāda līmeņa amatus Valsts policijas struktūrvienībās gan Valmieras administratīvajā teritorijā, gan kā iecirkņa inspektors daļēji arī topošā Valmieras novada teritorijā. Gūta pieredze gan kārtības, gan kriminālpolicijas jomā.

Trīspadsmit gadu garumā gūta pieredze arī Valmieras pilsētas pašvaldības atbildībā esošu jautājumu risināšanā, tai skaitā pašvaldības saistošo noteikumu izstrādē. No 2007. līdz 2020.gadam I.Rūsis bijis Valmieras pilsētas pašvaldības Administratīvās komisijas loceklis. No 2009. līdz 2011.gadam kā Valsts policijas pārstāvis bijis Valmieras pilsētas Civilās aizsardzības komisijā, kā arī trīs gadus kā loceklis ir darbojies Valmieras pilsētas Avārijas ēku (būvju) apzināšanas komisijā (šobrīd: Vidi degradējošu ēku (būvju) un nekoptu teritoriju apzināšanas komisija).

Indulim Rūsim ir otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ar jurista kvalifikāciju. Zināšanas regulāri pilnveidotas, apmeklējot dažādus profesionālos kursus gan saistībā ar drošības un kārtības jautājumiem, gan bērnu tiesību aizsardzību, vadību, psiholoģiju un komunikāciju.

Pašvaldības policija tika izveidota kā pašvaldības iestāde ar mērķi nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā. Kopš 2017.gada tā nodrošina arī Operatīvās informācijas centra darbu, kura funkcija ir vienotas iedzīvotāju, juridisko personu, valsts un pašvaldības institūciju, operatīvo dienestu un paaugstinātas bīstamības objektu īpašnieku vai tiesisko valdītāju sniegtās informācijas koordinētas aprites nodrošināšana.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, darba vietas adrese: Beātes iela 42, Valmiera, pilna darba likme (40 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumus, jautros brīžus un citas aktivitātes; rūpēties par materiālo bāzi; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju e vidē; iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2020.gada 14.decembrim  e-pastā: buratino@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 29151878. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 42, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-14 Kontaktpersona: CV, motivāc.vēstuli un izgl.dok.kopiju iesniegt sūtot uz buratino@valmiera.edu.lv, t.29151878.

Mūsu partneri