Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldībā ieviesta jauna zvanu sistēma

Valmieras pilsētas pašvaldība telekomunikāciju sakaru kvalitātes, pieslēgumu skaita optimizācijas, sistēmas drošības un ērtākas pārvaldības nolūkos ir veikusi zvanu sistēmas maiņu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Jaunā zvanu sistēma nodrošina kvalitatīvāku un drošāku ienākošo un izejošo zvanu veikšanu, uzlabota sakaru kvalitāte, nodrošināta darbinieku mobilitāte un operativitāte. Zvanu sistēma ir ērtāk administrējama, iespējams sekot līdzi pakalpojuma sniegšanas kvalitātei, kā arī nepieciešamības gadījumā būs iespējams iegūtos datus vieglāk apkopot un apstrādāt.

Uzsākot darbu pie zvanu sistēmas maiņas, Valmieras pilsētas pašvaldības Informācijas tehnoloģiju nodaļa analizējusi līdzšinējos datus par telefona līniju noslodzi Valmieras pilsētas pašvaldībā un apzinājusi katras nodaļas vajadzības, lai izstrādātu loģisku zvanu sistēmas plānu. Pašlaik notiek zvanu sistēmas pilnīga apgūšana un jaunu iespēju ieviešana, piemēram, ar automātisko balss atbilžu tekstiem, kas ļaus iedzīvotājiem atstāt paziņojumu un ātrāk saņemt atbildi interesējošajam jautājumam.

Līdz ar zvanu sistēmas maiņu ir optimizēts telefona līniju skaits Valmieras pilsētas pašvaldībā un speciālistiem iespējama tālruņu numuru maiņa. Iedzīvotājus aicina pārliecināties par tālruņa numuru pirms sazināties ar konkrēto Valmieras pilsētas pašvaldības speciālistu mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Pašvaldība” – “Pārvaldes struktūra un kontakti”.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā pieejama šeit.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

VAIDAVA CERAMICS ir strauji augošs ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Apvienojot vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilgtspējīgu dizainu, ražojam produktus eksportam un vietējam tirgum. Lai sasniegtu izvirzītos mērķus un stiprinātu ražošanas komandu aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU darbs uz nenoteiktu laiku, Ezera ielā 2, Vaidavā Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 6.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “Formēšanas meistars” uz darbs@vaidava.lv. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un www.vaidava.lv. SIA “VAIDAVA CERAMICS”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 27895460. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ezera iela 2, Vaidava, Vaidavas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-21 Kontaktpersona: Matīss Šalmis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri