Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldība atbalsta novadu iedzīvotāju izvēli

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks 2020.gada 3.martā Latvijas Republikas Saeimas deputātiem, visām Saeimas deputātu frakcijām, pie Saeimas frakcijām nepiederošajiem deputātiem, Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) komisijai ir nosūtījis vēstuli, kurā pauž atbalstu novadu iedzīvotāju izvēlei administratīvi teritoriālās reformas virzībai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

“Valmieras pilsētas pašvaldības dome ar 2019.gada 31.oktobra lēmumu Nr.338 (protokols nr.114, 42.§) lēma, ka jaunveidojamajam Valmieras novadam jāapvieno esošos Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novadus un Valmieras pilsētu. Līdz ar to Valmieras pilsētas pašvaldība piekrīt ATR komisijas 2020.gada 11.februāra sēdē lemtajam par Rūjienas un Naukšēnu novadu pievienošanu Valmieras novadam, taču kategoriski iebilst ATR komisijas lēmumam par Trikātas un Ēveles pagastu atdalīšanu no Beverīnas un Burtnieku novadiem un šo pagastu iekļaušanu jaunveidojamajā Valkas novadā. Atbilstoši Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sākotnējiem ATR uzstādījumiem, vēlamies saglabāt jaunapvienojamo novadu teritoriālu nedalāmību. Neiebilstam arī Strenču novada pievienošanai Valmieras novadam. Esošajā Valmieras sadarbības teritorijas Civilās aizsardzības komisijā ir tieši šādas pārstāvētās pašvaldības.

Pirms lēmuma pieņemšanas par jaunveidojamā Valmieras novada modeli, esam analizējuši datus, kas apliecina Valmieras pilsētas un minēto novadu sadarbību un iedzīvotāju – darbaspēka, uzņēmēju, skolēnu mobilitāti, to darījuši zināmu arī konsultācijās ar ministrijas pārstāvjiem un ATR komisiju.

Valmieras pilsētas pašvaldība atbalsta administratīvi teritoriālo reformu un tās mērķi – veidot valstī ilgtspējīgas novadu pašvaldības un to administratīvās teritorijas,” teikts J.Baika nosūtītajā vēstulē.

2020.gada 5.martā Saeimā otrajā lasījumā tiks izskatīts likumprojekts “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri