Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā pagaidām laulības reģistrēs bez viesu klātbūtnes

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau ziņots, ka no 12.maija Latvijā mazināti ierobežojumi virknē jomu, tostarp atļauts pulcēties līdz 25 cilvēkiem. Par to, kā tas ietekmējis laulību ceremoniju norisi Valmierā, informē Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas (VPDZN) vadītāja Ieva Miķīte-Plusniņa.

Attiecībā uz laulībām, joprojām ir jāievēro šādi ierobežojumi, kas attiecas gan uz publiskām iekštelpām, gan publiskām ārtelpām:

  • personām ir jāievēro savstarpēja divu metru distance;
  • personām ir jāievēro citi valstī noteiktie sociālās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Lai nodrošinātu minētos ierobežojumus, izvērtējot telpu pieejamību, tostarp zāles interjera materiālus un citus faktorus, pēc 12.maija VPDz nodaļā laulības reģistrācijas turpinās veikt VPDzN “mazajā zālē”. Šajā zālē laulības ir iespējams veikt, klātesot personām, kuras vēlas noslēgt laulību un diviem pilngadīgiem lieciniekiem, kā arī fotogrāfam. No VPDzN puses piedalīsies tikai ceremonijas vadītājs.

Laulības reģistrācijas atsāks veikt VPDzN “Ceremoniju zālē”. Šajā zālē laulības pagaidām gan būs iespējams veikt, klātesot personām, kuras vēlas noslēgt laulību un diviem pilngadīgiem lieciniekiem, kā arī fotogrāfam. No VPDzN puses piedalīsies ceremonijas vadītājs un muzikālais mākslinieks.

“Ceremoniju zālē” laulības reģistrācijas ar viesu līdzdalību pašreiz vēl netiks veiktas, līdz jautājumu izzināšanai un saskaņošanai ar Slimību profilakses un kontroles centru par zāles interjera materiāliem un vīrusa pārnesi uz tiem.

Vienlaikus, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam, sadarbībā ar laulājamajiem, tiek plānotas laulības reģistrācijas brīvā dabā.

Ieva Miķīte-Plusniņa aicina arī turpmāk izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ iespēju robežās saziņu ar VPDzN darbiniekiem veikt attālināti, izmantojot tālruni, e-pasta adresi vai portālu latvija.lv.

VPDz nodaļa apmeklētājus pieņem atbilstoši iepriekš veiktam pierakstam.

Kontaktinformācija:

Tālruņi: 642 25313; 642 25913;   2 5620055

E-pasta adrese: dzimtsaraksti@valmiera.lv

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri