Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā pagaidām laulības reģistrēs bez viesu klātbūtnes

Jau ziņots, ka no 12.maija Latvijā mazināti ierobežojumi virknē jomu, tostarp atļauts pulcēties līdz 25 cilvēkiem. Par to, kā tas ietekmējis laulību ceremoniju norisi Valmierā, informē Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas (VPDZN) vadītāja Ieva Miķīte-Plusniņa.

Attiecībā uz laulībām, joprojām ir jāievēro šādi ierobežojumi, kas attiecas gan uz publiskām iekštelpām, gan publiskām ārtelpām:

  • personām ir jāievēro savstarpēja divu metru distance;
  • personām ir jāievēro citi valstī noteiktie sociālās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Lai nodrošinātu minētos ierobežojumus, izvērtējot telpu pieejamību, tostarp zāles interjera materiālus un citus faktorus, pēc 12.maija VPDz nodaļā laulības reģistrācijas turpinās veikt VPDzN “mazajā zālē”. Šajā zālē laulības ir iespējams veikt, klātesot personām, kuras vēlas noslēgt laulību un diviem pilngadīgiem lieciniekiem, kā arī fotogrāfam. No VPDzN puses piedalīsies tikai ceremonijas vadītājs.

Laulības reģistrācijas atsāks veikt VPDzN “Ceremoniju zālē”. Šajā zālē laulības pagaidām gan būs iespējams veikt, klātesot personām, kuras vēlas noslēgt laulību un diviem pilngadīgiem lieciniekiem, kā arī fotogrāfam. No VPDzN puses piedalīsies ceremonijas vadītājs un muzikālais mākslinieks.

“Ceremoniju zālē” laulības reģistrācijas ar viesu līdzdalību pašreiz vēl netiks veiktas, līdz jautājumu izzināšanai un saskaņošanai ar Slimību profilakses un kontroles centru par zāles interjera materiāliem un vīrusa pārnesi uz tiem.

Vienlaikus, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam, sadarbībā ar laulājamajiem, tiek plānotas laulības reģistrācijas brīvā dabā.

Ieva Miķīte-Plusniņa aicina arī turpmāk izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ iespēju robežās saziņu ar VPDzN darbiniekiem veikt attālināti, izmantojot tālruni, e-pasta adresi vai portālu latvija.lv.

VPDz nodaļa apmeklētājus pieņem atbilstoši iepriekš veiktam pierakstam.

Kontaktinformācija:

Tālruņi: 642 25313; 642 25913;   2 5620055

E-pasta adrese: dzimtsaraksti@valmiera.lv

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri