Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseins ir atvērts peldētgribētājiem

Valmieras peldbaseins turpina darbu arī ārkārtējās situācijas laikā, sniedzot iespēju profesionālajiem peldētājiem turpināt savus treniņus un ikvienam peldētgribētājam turpināt peldēt, uzturot savu fizisko formu, stiprinot imunitāti un rūdījumu. 

No 9.novembra valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija un kā viens no ierobežojumiem ir ūdens atpūtas zonu un SPA slēgšana. Peldbaseini var turpināt darbu, ievērojot drošības noteikumus.

Valmieras peldbaseinā ir atvērts lielais, 25 metru peldbaseins un divi mazie, peldētapmācības peldbaseini ( 10 x 15 metri, 0,60 – 0,90 m un 0,90 – 1,10 m dziļums). Lai peldēšanas nodarbībās apgūtais neietu zudumā, Valmieras peldbaseina treneri piedāvā turpināt ūdens aktivitātes individuālajās nodarbībās.

Valmieras peldbaseins ir atvērts darba dienās 6:15 – 8:00 un 14:00 – 20:00, sestdienās 9:00 – 16:00, bet svētdienās – slēgts. Lai apmeklētu individuālo nodarbību, nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot peldbaseina administrācijai +371 27040012.

Valmieras peldbaseinu aizliegts apmeklēt personām, uz kurām attiecas karantīnas vai pašizolācijas nosacījumi, kā arī personām ar elpceļu infekciju pazīmēm. Peldbaseina publiskajās telpās (foajē un ģērbtuvēs) jālieto mutes un deguna aizsegi, jāievēro divu metru distance no apkārtējiem, pārvietošanās plūsmu norādes un Peldbaseina darbinieku norādījumi par drošības noteikumu ievērošanu.

Pirms peldbaseina apmeklējuma, aicinām iepazīties ar noslodzi un pārliecināties par brīvu celiņu pieejamību: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/noslodzes/

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri