Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseinā uzsāk peldētapmācības

No 1.oktobra jaunajā Valmieras peldbaseinā tiek uzsākta Valmieras pilsētas pašvaldības finansētā peldētapmācība 1.-3.klašu skolēniem un sešu gadu vecumu sasniegušajiem Valmieras pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

20 stundu peldētapmācības programmu šogad apgūs 1000 pirmo trīs klašu skolēni. Tā kā jaunais Valmieras peldbaseina komplekss nodrošina atsevišķu, bērniem piemērotu baseinu, šogad programmas apguvi uzsāks arī 347 sešu gadu vecumu sasniegušie bērni.

Lai sekmētu bērnu kvalitatīvu peldētapmācību, Valmieras pirmsskolas izglītības iestāžu un skolu sporta pedagogi ir papildinājuši zināšanas Latvijas Peldēšanas federācijas organizētajos kursos “Peldēšanas mācīšanas teorija un pedagoģiskā pilnveide”.

Peldētapmācības programmu Valmieras pilsētas pašvaldība finansē kopš 1976.gada. To ir izstrādājuši Valmieras Bērnu sporta skolas treneri, un programmu galvenie izdevumi ir ievērot drošības noteikumus ūdenī un tā tuvumā, radīt izpratni par personīgās higiēnas nozīmi, norūdīties un nostiprināt veselību, kā arī ieaudzināt gribu, neatlaidību, disciplinētību, veidot ieradumu un stabilu interesi par sistemātiskām nodarbībām. Peldētapmācības programmas apguve palīdz bērniem nākotnē izvairīties no nelaimes gadījumiem ūdenī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri