Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseinā uzsāk peldētapmācības

No 1.oktobra jaunajā Valmieras peldbaseinā tiek uzsākta Valmieras pilsētas pašvaldības finansētā peldētapmācība 1.-3.klašu skolēniem un sešu gadu vecumu sasniegušajiem Valmieras pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

20 stundu peldētapmācības programmu šogad apgūs 1000 pirmo trīs klašu skolēni. Tā kā jaunais Valmieras peldbaseina komplekss nodrošina atsevišķu, bērniem piemērotu baseinu, šogad programmas apguvi uzsāks arī 347 sešu gadu vecumu sasniegušie bērni.

Lai sekmētu bērnu kvalitatīvu peldētapmācību, Valmieras pirmsskolas izglītības iestāžu un skolu sporta pedagogi ir papildinājuši zināšanas Latvijas Peldēšanas federācijas organizētajos kursos “Peldēšanas mācīšanas teorija un pedagoģiskā pilnveide”.

Peldētapmācības programmu Valmieras pilsētas pašvaldība finansē kopš 1976.gada. To ir izstrādājuši Valmieras Bērnu sporta skolas treneri, un programmu galvenie izdevumi ir ievērot drošības noteikumus ūdenī un tā tuvumā, radīt izpratni par personīgās higiēnas nozīmi, norūdīties un nostiprināt veselību, kā arī ieaudzināt gribu, neatlaidību, disciplinētību, veidot ieradumu un stabilu interesi par sistemātiskām nodarbībām. Peldētapmācības programmas apguve palīdz bērniem nākotnē izvairīties no nelaimes gadījumiem ūdenī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri