Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseinā notiks pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā

Piektdien, 19.oktobrī un sestdien, 20.oktobrī Valmieras jaunajā peldbaseinā pirmo reizi notiks sacensības peldēšanā – Valmieras pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā. Sacensībām pieteikušies 379 dalībnieki (36 komandas) no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

Valmieras pilsētas atklātajā čempionātā peldēšanā piedalīsies Valmieras, Latvijas sporta skolu, sporta klubu un Igaunijas, kā arī Lietuvas peldētāji. Sacensības būs individuālas un notiks trijās vecuma grupās: 2004.g. dzimušie un vecāki, 2005.-2006.g. dzimušie, un 2007. g. dzimušie un jaunāki.

Sacensības piektdien, 19.oktobrī plkst. 16:00 sāksies ar 100 metriem brīvajā stilā, turpināsies ar 100 metriem brasā un 200 metriem kompleksajā peldējumā. Sestdien, 20.oktobrī sacensības sāksies plkst.10:00 ar 100 metriem peldējumā uz muguras, turpināsies ar 100 metriem tauriņstilā un 400 metriem brīvajā stilā. Apmeklētāji tiek laipni aicināti vērot sacensības klātienē, no tribīnēm.

Valmieras pilsētas atklāto čempionātu peldēšanā organizē un vada Valmieras BSS peldēšanas nodaļa kopā ar Valmieras PK „AQUA” un Valmieras peldbaseinu. Sacensības notiek ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu. Sacensību galvenais tiesnesis – V. Širjājevs.

Sacensību laikā Valmieras peldbaseina Lielais peldbaseins nebūs pieejams apmeklētājiem: Piektdien 19. oktobrī, 15:00-18:30; sestdien, 20.oktobrī, 09:00-12:30.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kur svinējāt Latvijas simtgadi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KARTOGRĀFS Valmierā Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (Reģ. Nr. 90002065000) konkursa kārtībā aicina darbā: KARTOGRĀFU Kartogrāfijas departamenta Ziemeļu nodaļā Amata pienākumi: • Veikt kamerālo dešifrēšanu liela mēroga (1:2000 - 1:10 000) ģeotelpisko datu, topogrāfisko karšu vai plānu sagatavošanas vai aktualizācijas vajadzībām; • veikt mēroga 1:25 000 karšu datu sakārtošanas un noformēšanas darbus; • veikt lauku apsekošanas darbus. Prasības kandidātiem: • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība kartogrāfijā, ģeogrāfijā, zemes ierīcībā, ģeodēzijā vai citā radniecīgā specialitātē; • zināšanas par ģeotelpisko datu apstrādes datorprogrammām ( Microstation, Bentley Map) un darba iemaņas ar biroja datorprogrammām (pieredze darbā ar speciālām ģeotelpisko datu apstrādes datorprogrammām (ESRI ArcGIS, QGIS,) tiks uzskatīta par priekšrocību.); • atbilstība likuma "Par valsts noslēpumu" 9.panta prasībām. Mēs piedāvājam: • Iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē; • Iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas; • Sociālās garantijas, atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, mēnešalgu 1.kategorijai: 720 EUR, 2.kategorijai: 760 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 810 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā), 3.kategorijai: 850 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 900 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā) (pirms nodokļu nomaksas) un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām; • Darba vietu Valmierā. Pretendentiem/-ēm lūdzam pieteikties, iesniedzot motivētu pieteikuma vēstuli, aizpildot Curriculum Vitae formu, kura atrodama Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (turpmāk – Aģentūra) mājaslapā un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, nosūtot pa pastu vai iesniedzot personīgi Aģentūras Personāla un lietvedības nodaļā, 25. vai 21.kab., Rīgā, O.Vācieša ielā 43, LV – 1004, vai nosūtot e-pastu: konkurss@lgia.gov.lv ar norādi “Kartogrāfs Valmierā”. Kontakttālrunis: 26573186 Pieteikšanās beigu datums: 2018.gada 30.novembris. Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1. kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2. kārtai.

Mūsu partneri