Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseina glābēji apmācīti pēc augstākajiem standartiem

Kamēr valmierieši cītīgi gaidīja Valmieras peldbaseina atvēršanos, vairākas dienas jaunie glābēji trenējās, lai atsvaidzinātu prasmes, paaugstinātu savu kvalifikāciju un Valmieras peldbaseinā varētu radīt drošus apstākļus ikvienam apmeklētājam.

Glābēju uz ūdens apmācības vadīja „Latvijas Pludmales Glābēju Asociācija” (LPGA) un apmācībās piedalījās starptautiski sertificēti ILSE (International Life Saving federation of Europe) instruktori no Latvijas ar ilggadēju darba pieredzi glābšanas dienestā.

Valmieras peldbaseina glābēji apguva pirmās palīdzības 15 stundu programmu, ILSE glābēju apmācību programmu un pildīja starptautiskos glābēju normatīvus peldbaseinā. Mācības vairāku dienu garumā sastāvēja gan no teorētiskajām, gan no praktiskajām daļām. Peldbaseinā tika pildīti dažādi normatīvi, apgūti niršanas pamati, transportēšana, atbrīvošanās paņēmieni, bezkontakta glābšana, praktizēta peldēšana drēbēs un citi kombinētie uzdevumi.

Pēc apmācībām, teorētisko zināšanu pārbaudes, normatīvu nokārtošanas un testa sekmīgas nolikšanas, glābēji saņēma LPGA apliecību atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem pēc ILSE sistēmas, kā arī pirmās palīdzības apliecību.

Valmieras peldbaseins izsaka pateicību Latvijas Pludmales Glābēju Asociācijas instruktoriem par ieguldīto darbu glābēju apmācīšanā!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri