Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseina apmeklētājus informēs par atlaižu iespējām (1)

Sestdien, 6.oktobrī, no plkst.10.00 līdz 16.00 Valmieras peldbaseinā būs iespējams saņemt informāciju par atlaižu sistēmu, izmantojot peldbaseinā piedāvātās iespējas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Atlaides noteiktas bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem, ģimenēm, personām ar invaliditāti, kā arī Valmierā deklarētiem iedzīvotājiem.

Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvji un peldbaseina darbinieki atbildēs uz interesējošiem jautājumiem un individuālās sarunās palīdzēs noskaidrot par atlaižu iespējām.

Valmierā dzīvesvietu deklarējušie iedzīvotāji aicināti izmantot 20% atlaidi. To var izdarīt, lejupielādējot lietotni “Mana Valmiera” viedtālrunī, uzrādot Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv bez maksas lejupielādējamu un izdrukājamu izziņu par deklarēto dzīvesvietu Valmierā, kā arī izziņu saņemot Valmieras pilsētas pašvaldībā (maksas pakalpojums). Pensionāri atlaidi var saņemt, uzrādot braukšanas karti, kas paredzēta braucieniem Valmieras sabiedriskajā transportā. 20% atlaide peldbaseina apmeklējumam neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas pieejama arī skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti, uzrādot attiecīgus dokumentus. Savukārt bērniem līdz trīs gadu vecumam (ieskaitot) peldbaseina apmeklējums ir bez maksas. Arī ģimenēm ir iespēja peldbaseinu apmeklēt, izmantojot atlaidi. Izmantojot atlaides, iespējams iegādāties arī abonementu.

Ar Valmieras peldbaseina cenrādi iespējams iepazīties peldbaseina mājaslapā: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/cenas/.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Julija - 06.10.2018 Atbildēt

    Skaisti, atlaides invalīdiem, bet šie bērni nevar vieni doties baseinā, tādēļ tas iznāk pat dārgāk, kā veselam cilvēkam,jo ir nepieciešams asistentam doties līdz,kuram ir jāmaksā pilna cena.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri