Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseina apmeklētājus informēs par atlaižu iespējām (1)

Sestdien, 6.oktobrī, no plkst.10.00 līdz 16.00 Valmieras peldbaseinā būs iespējams saņemt informāciju par atlaižu sistēmu, izmantojot peldbaseinā piedāvātās iespējas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Atlaides noteiktas bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem, ģimenēm, personām ar invaliditāti, kā arī Valmierā deklarētiem iedzīvotājiem.

Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvji un peldbaseina darbinieki atbildēs uz interesējošiem jautājumiem un individuālās sarunās palīdzēs noskaidrot par atlaižu iespējām.

Valmierā dzīvesvietu deklarējušie iedzīvotāji aicināti izmantot 20% atlaidi. To var izdarīt, lejupielādējot lietotni “Mana Valmiera” viedtālrunī, uzrādot Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv bez maksas lejupielādējamu un izdrukājamu izziņu par deklarēto dzīvesvietu Valmierā, kā arī izziņu saņemot Valmieras pilsētas pašvaldībā (maksas pakalpojums). Pensionāri atlaidi var saņemt, uzrādot braukšanas karti, kas paredzēta braucieniem Valmieras sabiedriskajā transportā. 20% atlaide peldbaseina apmeklējumam neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas pieejama arī skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti, uzrādot attiecīgus dokumentus. Savukārt bērniem līdz trīs gadu vecumam (ieskaitot) peldbaseina apmeklējums ir bez maksas. Arī ģimenēm ir iespēja peldbaseinu apmeklēt, izmantojot atlaidi. Izmantojot atlaides, iespējams iegādāties arī abonementu.

Ar Valmieras peldbaseina cenrādi iespējams iepazīties peldbaseina mājaslapā: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/cenas/.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Julija - 06.10.2018 Atbildēt

    Skaisti, atlaides invalīdiem, bet šie bērni nevar vieni doties baseinā, tādēļ tas iznāk pat dārgāk, kā veselam cilvēkam,jo ir nepieciešams asistentam doties līdz,kuram ir jāmaksā pilna cena.

PALĪGSTRĀDNIEKS/-CE 932909, VALMIERA, RĪGAS IELA 46 NEPILNA DARBA SLODZE Darba vieta piemērota arī pensionāriem. Mēs Tev uzticēsim - gatavot produktus atbilstoši tehnoloģiskajam procesam veikala darbinieku ēdināšanai. Ko Mēs gaidām - darba pieredzi pavāra amatā, - vēlams vidējo speciālo izglītību, - latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, - vēlmi un spēju aktīvi strādāt. Ko Tu iegūsi - stabilu atalgojumu vienmēr laikā, - bezmaksas pusdienas, - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai, - veselības apdrošināšanu (pēc 1 nostrādāta gada), - apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi. Amata darba alga bruto 2.75 - 2.90 EUR stundā Darba laika veids un režīms Normālais darba laiks, darba dienās 8:00-12:00, brīvdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties vari Sūtot CV ar norādi "Pavārs" uz e-pastu: direktors.r264@maxima.lv. Ja ir kādi jautājumi, zvani veikala direktorei uz tālruni 28440002. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai. SIA Maxima Latvija, reģ.nr. LV40003520643. Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 46, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-09-10 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz direktors.r264@maxima.lv, t. 28440002.

Mūsu partneri