Valmieras Ziņas

Valmieras pagastā nozagta automašīna

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valmieras pagastā konstatēts, ka no kādas teritorijas nozagta sporta automašīna “Opel Astra”. Policijā uzsākts kriminālprocess, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Aizvadītajā brīvdienās Kocēnu novadā kāds vīrietis bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkohola reibumā, vadīja automašīnu “VW”. Vīrieša izelpā konstatēja 3,22 promiles.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 30. augusta līdz 2. septembrim, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 263 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Pieņemti trīs Valsts policijas lēmumi par nošķiršanu. Reģistrēti 22 ceļu satiksmes negadījumi, kur divos gadījumos divas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 8 transportlīdzekļu vadītāji, no tiem 5 bija automašīnu šoferi un 3 velosipēda vadītāji. Noformēti 238 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, t.sk. viens par agresīvu braukšanu un 124 protokoli par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri