Valmieras Ziņas

Valmieras pagasta kultūras namā notiks Laikmetīgā teātra “Volatus” izrāde “Pavedināšanas teorija”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 8. janvārī, plkst. 13.00 Valmieras pagasta kultūras namā (Vanagu iela 4, Valmieras pagasts) notiks Laikmetīgā teātra “Volatus” izrāde “Pavedināšanas teorija” (režisore Lara Merca). Pasākums veltīts Valmieras pagasta senioriem Zvaigznes dienā.

Izrādes pamatā ir stāsts par Martinsoniem – mūsdienu ģimeni, ko veido Martinsones kundze, profesora atraitne, un viņas trīs pieaugušās meitas. Skatītājiem būs iespēja ielūkoties divās dienās no šīs ģimenes dzīves.

Izrādē “Pavedināšanas teorija” lomās iejutīsies:
Elīza Martinsone – Laura Semuča
Lidija Martinsone – Inita Jurgenberga
Paula Martinsone – Anda Čukure
Ilona Martinsone – Vita Gabrāne
Irēna Eglīte – Inga Vestfāle
Indulis Bērziņš – Jānis Balodis
Uģis Ūbele – Dzintars Francis
Ēriks Zirnis – Jānis Karselis
Pēteris Liepa – Juris Ošiņš
Mirdza – Lāsma Gredzena

Pasākuma apmeklējums bez maksas, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Izrādes skatītājus aicinām ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri