Valmieras Ziņas

Valmieras pagastā degusi mājas ārsiena un nojume

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 7.decembra plkst. 6.30 līdz 10.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 10 izsaukumus – divus uz ugunsgrēka dzēšanu un astoņus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Ilze Dāme Birziņa.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Miera ielā Sedā divstāvu dzīvojamā mājā pie krāsns dega starpsiena 3m2 platībā, bet Burtnieku novadā Valmieras pagastā vienstāva dzīvojamai mājai dega ārsiena, nojume, sēta un konteinerā atkritumi 10m2 platībā.

Aizvadītajās dienās saņemti vairāki izsaukumi, kur ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu. Pēc ceļu satiksmes negadījumiem ceļa braucamo daļu sestdien un svētdien sakārtoja Apes novada Virešu pagastā un Amatas novada Drabešu pagastā. Savukārt Madonas novada Lazdonas pagastā ugunsdzēsēji glābēji no ceļa braucamās daļas novāca nolūzušu koku.

Visā Latvijā brīvdienās VUGD saņēma 90 izsaukumus, no kuriem 33 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 41 uz glābšanas darbiem, bet 16 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri