Valmieras Ziņas

Valmieras novadā pieejamas higiēnas telpas

Lasīšanas laiks: 3 min

Valmieras novada iedzīvotājiem, kuri saskaras ar grūtībām nodrošināt personīgo higiēnu mājas apstākļos, ir iespējams nomazgāties un izmazgāt veļu kādā no Valmieras novadā esošajām higiēnas telpām – Burtnieku, Rūjienas, Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Inta Heidemane.

Pakalpojumus ir tiesīgas saņemt personas, kuras atzītas par trūcīgām vai maznodrošinātām, kuras saņem aprūpes mājas pakalpojumu un kuras nonākušas krīzes situācijā. Lai gan pakalpojumi ir par maksu, ir iedzīvotāju kategorijas, kam izmaksas tiek apmaksātas. 100% atlaidi iespējams saņemt daudzbērnu, trūcīgu ģimeņu nepilngadīgajiem bērniem, I un II grupas invalīdiem ar Valmieras novada pašvaldības sociālā darbinieka nosūtījumu.

Jeru pagastā higiēnas telpa darbojas Jeru bijušās skolas ēkā (Valmieras novads, Jeru pagasts, Endzele). Iedzīvotājiem tur iespējams nomazgāties un izmazgāt veļu. Pieejamas četras dušas – divas vīriešu un divas sieviešu. Veļas mašīnām ir žāvēšanas funkcija.

Jeru pagasta saimniecības vadītāja Indra Celmiņa stāsta: “Vecākiem cilvēkiem ir nepieciešams palīdzēt nokļūt līdz telpām. Veļas mazgāšanas pakalpojumus izmanto ne tikai Jeru pagasta iedzīvotāji, iespēju robežās palīdzam veļu atvest no Rūjienas un aizvest atpakaļ. Vasaras mēnešos ūdeni uzsilda ar saules baterijām, bet vēsākā laikā mēs ūdeni sildām, kurinot katlu. Tāpēc dušas izmantošana ir noteikti iepriekš jāsaskaņo.”

Higiēnas telpa atvērta katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 17.00. Pakopojuma saņemšanai iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 28686568 vai 64263518.

Lodes pagastā pakalpojumi pieejami centrā “Lieplejas” (Valmieras novads, Lodes pagasts, Lode). Ir iespējams nomazgāties, izmazgāt un izžāvēt veļu. Ir izbūvēta uzbrauktuve ratiņkrēslam. Higiēnas telpas darba laiks – pirmdienās, otrdienās no plkst. 8.00 līdz 16.00. Ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 16.00. Pirms apmeklējuma iedzīvotājiem vēlams pieteikties, zvanot pa tālruni 28362011.

Ēveles pagasta “Ozolgatvēs 14” pieejama veļas mašīna, žāvētājs un duša. Darba laiks – darba dienās no plkst. 9.00 līdz 14.00. Telpa atrodas 1.5 stāvā – nav izbūvēta vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 26568589.

Vecates pagasta kultūras centrā (Valmieras novads, Vecates pagasts, Vecate) iespējams nomazgāties, izmazgāt un izgludināt veļu. Ir izbūvēta vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Darba laiks – darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00. Pietikšanās, zvanot pa tālruni 26568589.

Burtnieku pagastā, Jaunatnes ielā 15 higiēnas telpā iespējams nomazgāties, izmazgāt un izgludināt veļu. Darba laiks – otrdienās no plkst. 15.00 līdz 18.00, piektdienās no plkst. 15.00 līdz 18.00. Ir izbūvēta vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Nav nepieciešams iepriekš sazināties. Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 66954907.

Higiēnas telpa Trikātā atrodas Nākotnes ielā 2. Telpā izbūvēta viena duša un pieejama viena veļas mašīna. Darba laiks – darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00. Nav nepieciešams iepriekš sazināties. Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 66954810.      

Higiēnas telpās Ipiķu pagasta “Papardēs” ir viena duša pirmajā stāvā, kura pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pakalpojumi pieejami darba dienās, darba laikā. Pieteikt pakalpojumu aicinām, zvanot pa tālruni 25734145.

Brenguļos sporta un kultūras centā “Kaimiņi” ir izbūvēta higiēnas telpa. Ir veļas mašīna un duša, invalīdiem izbūvēta uzbrauktuve. Darba laiks – pirmdien no plkst. 8.00 līdz 18.00, no otrdienas līdz ceturtdienai – no plkst. 8.00 līdz 17.00, piektdien – no plkst. 8.00 līdz 16.00. Pieteikties aicinām Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē (kontaktinformācija šeit). 

Mūrmuižā higiēnas telpa atrodas centrā “Mūri 2”. Ir veļas mašīna un duša, uzbrauktuve ratiņkrēslam. Darba laiks – pirmdien no plkst. 8.00 līdz 18.00, no otrdienas līdz ceturtdienai – no plkst. 8.00 līdz 17.00, piektdien – no plkst. 8.00 līdz 16.00. Pieteikties aicinām, zvanot pa tālruņa numuru 26118898.

Ievērībai! Katram apmeklētājam nepieciešams ņemt līdzi savas higiēnas preces (šampūns, veļas pulveris u.c.).

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri