Valmieras Ziņas

Valmieras novadā pašvaldības vēlēšanām iesniegti vēl divi saraksti

Lasīšanas laiks: 3 min

Pirmdien, 29.martā, Valmieras novadā pašvaldību vēlēšanām reģistrēti vēl divu politisko partiju deputātu kandidātu saraksti, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā publicētā informācija.

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” iesniegtajā sarakstā ir 16 deputātu kandidāti. Saraksta līderis ir Policijas veterānu biedrības valdes loceklis Valerijs Morozovs.

Vēl sarakstā iekļauti:

Dmitrijs Lācis, SIA “Kompans” valdes priekšsēdētājs
Kārlis Greiškalns, Burtnieku novada domes deputāts
Jūlija Hmeļevska, SIA “Ģimenes zobārstniecība” zobārste
Andrejs Beļuns, Valmieras rajona brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības ugunsdzēsējs
Anžela Kozmeijere, Zilākalna PII audzinātāja
Andrejs Vasiļjevs, pašnodarbināts elektriķis
Alla Semeņuka, SIA “Vidzemes slimnīca” tehniskā darbiniece
Leonīds Korotko, pensionārs
Natālija Iļjina, PII “Sprīdīts” audzinātāja
Valērijs Sereda, SIA “Mega Sargs” apsargs
Gita Matvējeva, pašnodarbinātā
Pēteris Daņiļenko, pensionārs
Vladimirs Kandibovs, SIA “Barsa” valdes loceklis
Ruslans Burunovs, pašnodarbinātais
Juris Kalašņikovs, LAU metinātājs

Savukārt Jaunās konservatīvās partijas saraksta līderis Valmieras novada domes vēlēšanās ir Latvijas Republikas Saeimas deputāts Jānis Cielēns. Arī šajā sarakstā ir 16 deputātu kandidāti:

Guntis Braslis, Valmieras pilsētas pašvaldības dzīvojamo māju/īpašumu apsaimniekošanas speciālists
Roberts Zeile, Basketbola kluba “VALMIERA GLASS VIA” treneris
Lāsma Žagota, Kocēnu novada Jura Neikena Dikļu pamatskolas direktore
Daiga Vanaga, Rūjienas novada pašvaldība Administratīvās nodaļas vadītāja/juriste
Ieva Zeile, SIA “TEELPA” valdes locekle
Māris Kadiķis, SIA “Latvijas tirgotāju savienība” Attīstības departamenta vadītājs
Edgars Bārens, Rūjienas novada pašvaldības deputāts
Ronalds Reuts, SIA “GreenWorks” valdes loceklis
Edgars Dūrens, Beverīnas novada Pašvaldības policijas priekšnieks
Arnis Odiņš, SIA “Empower” projektu vadītājs
Dzintars Francis, Valmieras pilsētas pašvaldības nekustamā īpašuma speciālists
Sintija Zaula, bezdarbniece
Jānis Siliņš, pensionārs
Lauris Miķelsons, AS “Sadales tīkls” plānošanas inženieris
Lauris Grāvelis, pašnodarbināta persona, elektromontieris

Kopumā Valmieras novadā pašvaldību vēlēšanām pašlaik reģistrēti 6 saraksti, 99 deputātu kandidāti. 

Jau ziņots, ka 24. martā Valmieras novadā pašvaldību vēlēšanām tika iesniegti pirmie divi politisko partiju deputātu kandidātu saraksti no partijas “Valmierai un Vidzemei” un partijas “Latvijas Zemnieku savienība”. Savukārt 25.martā CVK mājaslapā publicēts Latvijas Krievu savienības deputātu kandidātu saraksts, bet 26.martā – partijas “Jaunā Vienotība” saraksts.

Iepriekš vēstīts, ka no 17.marta līdz 6.aprīlim notiks deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 5.jūnija pašvaldību vēlēšanām. Pašvaldību vēlēšanas šogad notiks 41 vēlēšanu apgabalā – jaunizveidojamos novados un sešās valstspilsētās, kas ir ārpus novadiem. Kandidātu saraksti jāiesniedz šo pašvaldību vēlēšanu komisijās.

Saskaņā ar 2020.gada 10.jūnijā pieņemto Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu jauno Valmieras novadu veidos Bērzaines pagasts, Brenguļu pagasts, Burtnieku pagasts, Dikļu pagasts, Ēveles pagasts, Ipiķu pagasts, Jeru pagasts, Jērcēnu pagasts, Kauguru pagasts, Kocēnu pagasts, Ķoņu pagasts, Lodes pagasts, Matīšu pagasts, Mazsalacas pagasts, Mazsalacas pilsēta, Naukšēnu pagasts, Plāņu pagasts, Ramatas pagasts, Rencēnu pagasts, Rūjienas pilsēta, Sedas pilsēta, Sēļu pagasts, Skaņkalnes pagasts, Strenču pilsēta, Trikātas pagasts, Vaidavas pagasts, Valmieras pagasts, Valmieras valstspilsēta, Vecates pagasts, Vilpulkas pagasts un Zilākalna pagasts.

Pašvaldībā, kuras administratīvajā teritorijā ir līdz 30 tūkstošiem iedzīvotāju, plānots ievēlēt 15 deputātus, bet pašvaldībā, kurā iedzīvotāju skaits ir no 30 001 līdz 60 tūkstošiem iedzīvotāju, – 19 deputātus. Savukārt pašvaldībā, kuras teritorijā reģistrēti vairāk nekā 60 tūkstoši iedzīvotāju, paredzēts ievēlēt 23 deputātus.

Saskaņā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem, 2020.gada nogalē topošajā Valmieras novadā bija reģistrēti 54826 iedzīvotāji. Līdz ar to topošā novada domē paredzēts ievēlēt 19 deputātus.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu vecākam bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: veselības apdrošināšana; papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; apmaksātus kursus, meistarklases profesionālajai izaugsmei; apmaksātas pusdienas; svētku dāvanas; atmaksātus papildatvaļinājumus; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; darba alga no EUR 1080-1130 (bruto)/ no 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – Vecākais bistro pakalpojuma darbinieks Valmierā, vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26 167 218. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-06

“Rūjienas saldējums” komanda aicina pievienoties saldējuma masas vārītāju! Darba pienākumi: Saldējuma masas sagatavošana un vārīšana; Izejvielu sagatavošana atbilstoši receptūrām; Iekārtu, līniju mazgāšana, dezinfekcija; Iekārtu uzturēšana labā darba kārtībā; Telpu un iekārtu uzturēšana atbilstoši sanitārajām prasībām. No Tevis sagaidām: Spēju uzņemties atbildību un veikt darba pienākumus ar precizitāti; Spēju organizēt un plānot savu darbu; Iniciatīvu un labas komunikācijas prasmes; Spēju strādāt fizisku darbu, intensīvos darba apstākļos; Vēlmi mācīties, apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 7.5 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas un piemaksu par savārīto saldējuma masas apjomu; Maiņu darbu – dienas un nakts maiņas; Sociālās garantijas; Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) līdz 23. augustam uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: VĀRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-23 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Mūsu partneri