Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldības vēlēšanām iesniegti pirmie divi saraksti (3)

Lasīšanas laiks: 3 min

Trešdien, 24.martā, Valmieras novadā pašvaldību vēlēšanām iesniegti divu politisko partiju deputātu kandidātu saraksti, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā publicētā informācija.

Partijas “Valmierai un Vidzemei” iesniegtajā sarakstā ir 22 deputātu kandidāti. Saraksta līderis ir pašreizējais Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs un partijas vadītājs Jānis Baiks.

Vēl sarakstā iekļauti:

Ričards Gailums, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks;
Guntars Štrombergs, SIA ITA valdes priekšsēdētājs;
Guntis Gladkins, Rūjienas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs;
Jānis Olmanis, Kocēnu novada domes priekšsēdētājs;
Inesis Boķis, Latvijas meža īpašnieku biedrības padomes priekšsēdētājs;
Andrejs Gluhovs, Valmieras 2.vidusskolas direktors;
Evita Ašeradena, VSIA “Valmieras drāmas teātris” valdes locekle;
Mārcis Ābelīte, SIA “UPB Nams” būvdarbu vadītājs;
Kaspars Kļaviņš, bioloģiskās saimniecības ANCES īpašnieks; 
Artis Jansons, SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” valdes priekšsēdētājs; 
Reinis Muižnieks, AS “PATA Strenči” meža resursu daļas vadītājs;
Andris Oskars Brutāns, AS “Valmieras stikla šķiedra” padomes loceklis;
Toms Upners, Valmieras Kultūras centra direktors;
Andris Klepers, Vidzemes Augstskola asociētais profesors, vadošais pētnieks;
Iluta Urbanoviča, SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” Sajūtu parka atpūtas kompleksa vadītāja
Jānis Dainis, Kocēnu novada Sporta skolas direktors
Guna Ķibere, Rūjienas novada kultūras un tūrisma centra vadītāja
Antra Kupriša, SIA “Vidzemes slimnīca” galvenā māsa un sertificēta vecmāte
Artūrs Skrastiņš, Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors
Rufina Juraša, biedrības “Valmiermuižas jātnieku skola” valdes locekle, trenere, tūrisma komercdarbiniece
Jānis Skrastiņš, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes komandieris

 

Savukārt partijas “Latvijas Zemnieku savienība” saraksta līderis Valmieras novada domes vēlēšanās ir pašreizējais Mazsalacas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis.

Vēl sarakstā iekļauti:

Vugars Ecmanis, Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāts
Edvīns Straume, Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs
Inguss Pavasars, “Pavasars Housing Construction” valdes loceklis
Viktors Strāders, zemnieku saimniecības “Dižoga” īpašnieks
Juris Jakovins, SIA “KĀRVINS” valdes loceklis, ģimenes ārsts
Sandris Apsīts, SIA “Aimasa” valdes priekšsēdētājs, līdzīpašnieks
Cilda Purgale, Beverīnas novada pašvaldības izpilddirektore
Imants Strads, Dailes teātra aktieris
Jānis Zvirbulis, SIA “BYKO – LAT” administratīvais direktors
Marika Grūsle, SIA “Marikas Grūsles ārsta prakse” prakses vadītāja, ārste
Rolands Rākins, SIA “Daivāres” valdes priekšsēdētājs
Aiga Stiere, Naukšēnu novada vidusskolas direktore
Andis Apsītis, SIA “Izglītības un attīstības centrs Universum” valdes priekšsēdētājs
Igors Korņējevs, Burtnieku novada pašvaldības Vecates pagasta kultūras centra vadītājs
Jānis Krasovskis, Lauku atbalsta dienesta vecākais referents
Armands Miķelsons, Valmieras pilsētas pašvaldības dienesta viesnīcas dežurants
Gatis Cukmacis, AS “Latvijas Valsts Meži” mežkopis
Lauris Jančevskis, SIA “Ziedu Guru” vairumtirdzniecības menedžeris
Gunārs Laizāns, Smiltenes tehnikuma skolotājs
Jānis Stahovskis, SIA “Latvijas propāna gāze” VRP direktors
Edgars Grandāns, SIA “Mazsalacas slimnīca” valdes priekšsēdētājs

Jau ziņots, ka no 17.marta līdz 6.aprīlim notiks deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 5.jūnija pašvaldību vēlēšanām. Pašvaldību vēlēšanas šogad notiks 41 vēlēšanu apgabalā – jaunizveidojamos novados un sešās valstspilsētās, kas ir ārpus novadiem. Kandidātu saraksti jāiesniedz šo pašvaldību vēlēšanu komisijās.

Saskaņā ar 2020.gada 10.jūnijā pieņemto Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu jauno Valmieras novadu veidos Bērzaines pagasts, Brenguļu pagasts, Burtnieku pagasts, Dikļu pagasts, Ēveles pagasts, Ipiķu pagasts, Jeru pagasts, Jērcēnu pagasts, Kauguru pagasts, Kocēnu pagasts, Ķoņu pagasts, Lodes pagasts, Matīšu pagasts, Mazsalacas pagasts, Mazsalacas pilsēta, Naukšēnu pagasts, Plāņu pagasts, Ramatas pagasts, Rencēnu pagasts, Rūjienas pilsēta, Sedas pilsēta, Sēļu pagasts, Skaņkalnes pagasts, Strenču pilsēta, Trikātas pagasts, Vaidavas pagasts, Valmieras pagasts, Valmieras valstspilsēta, Vecates pagasts, Vilpulkas pagasts un Zilākalna pagasts.

Pašvaldībā, kuras administratīvajā teritorijā ir līdz 30 tūkstošiem iedzīvotāju, plānots ievēlēt 15 deputātus, bet pašvaldībā, kurā iedzīvotāju skaits ir no 30 001 līdz 60 tūkstošiem iedzīvotāju, – 19 deputātus. Savukārt pašvaldībā, kuras teritorijā reģistrēti vairāk nekā 60 tūkstoši iedzīvotāju, paredzēts ievēlēt 23 deputātus.

Saskaņā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem, 2020.gada nogalē topošajā Valmieras novadā bija reģistrēti 54826 iedzīvotāji. Līdz ar to topošā novada domē paredzēts ievēlēt 19 deputātus.

  pārdomas - 25.03.2021

  Valmierai un Vidzemei – ļoti slikts saraksts. Jansons! Nopietni? Partija iegāž pati sevi ar šo cilvēku. Piedošanu, bet šajā sarakstā pārsvarā ir tie paši vēži, tikai citā kulītē. Žēl tos kandidātus, kuri šajā sarakstā ir labi, bet, iespējams, ka paliks ārpusē.
  Pirmais gads, kad ir grūti izlemt un izskatās, ka pirmais gads, kad nebalsošu par Baika partiju un pašu Baiku. Arī tuvinieki uz to sliecas.

   Girts - 25.03.2021

   Piekritu! Jansons saraksta- tikai apstiprina, NE Baika partijai

   Evita - 26.03.2021

   Es savukārt saprotu, ka nebalsošu par tukšiem un ilggadējiem solījumiem no Baltijas Krievu institūta absolventa “zemnieka” mutes.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

TEHNISKAIS STRĀDNIEKS TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: pārvietot un novietot norādītajā vietā saražoto produkciju, palīgmateriālus u.c.; veikt primāro produkcijas kvalitātes novērtēšanu, šķirot neatbilstošas kvalitātes produkciju; sagatavot produkciju tālākai pārstrādei (šķirošana, svēršana, ievadīšana datu bāzē, pavadzīmes izdrukāšana, reģistrēšana žurnālā); racionāli organizēt savu darbu, iekļauties maiņas uzdevuma izpildei noteiktajā laikā. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; noturīga uzmanība un precizitāte. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); atalgojumu sākot no 900-1100 EUR pirms nodokļu nomaksas; attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi TEHNISKAIS STRĀDNIEKS sūti uz e-pastu adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: TEHNISKAIS STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju (profesijas kods 2342 01), darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads (pilna darba likme, 40 stundas nedēļā) Ja Tev ir vēlme: • plānot un realizēt izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu, saskaņā ar Iestādē realizējamo pirmsskolas izglītības programmu; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • nodrošināt izglītojamo adaptāciju Iestādē, sadarboties ar Iestādes izglītojamo vecākiem; • sadarbībā ar pirmsskolas izglītības mūzikas un sporta skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumos un citas aktivitātes; • sagatavot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID – 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 872,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 30. decembrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-12-30

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā uz nenoteiktu laiku pirmsskolas izglītības sporta skolotāju (profesijas kods 2342 03), darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes) Ja Tev ir vēlme: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; • sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt sporta svētkus un citas sporta aktivitātes; • plānot savu darbību, sagatavojot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 872,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 30. decembrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-12-30

Mūsu partneri