Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldība godinājusi “Balva izglītībā 2021” laureātus

Lasīšanas laiks: 4 min

Piektdien, 8. oktobrī, koncertzālē “Valmiera” norisinājās apbalvojuma “Balva izglītībā 2021” pasniegšana, kurā pirmo reizi vienkopus pulcējās Valmieras novada pašvaldības dibināto izglītības iestāžu darbinieki.

“Cienījamie skolotāji, Jūsu profesija ir cēla un atbildīga misija. Jūs esat nākotnes veidotāji caur mūsu bērniem, tādēļ Jūsu loma kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā ir neizmērojama. Skolotājam ir gan jāsniedz skolēniem zināšanas un prasmes, gan arī pašiem ir jābūt nepārtrauktā pilnveidošanās procesā, jo pasaule attīstās, un mums jāmainās tai līdzi. Vienlaikus vēlos uzsvērt, ka skolotājs nav tikai tas, kurš stāsta un māca, bet arī kā ģimenes loceklis, draugs, kuram uzticēties, un padomu devējs. Mīļie skolotāji, šajā svētku dienā vēlos pateikt paldies par Jūsu pašaizliedzīgo darbu, milzu pacietību, neizsīkstošo enerģiju un ticību nākotnei!” sveicot skolotājus, vēlēja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Pasākumā deviņiem skolotājiem pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Atzinības un Pateicības raksti. IZM Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā saņēma Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra direktores vietniece Daiga Ramata, savukārt IZM Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā saņēma Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolotājas Olita Nīmante un Gita Apsīte. IZM Pateicības rakstu par ieguldījumu pedagoģiskajā darbā saņēma Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolotāja Dace Atslēga, Valmieras Viestura vidusskolas skolotājas Sandra Kārkliņa un Gita Baltā, Valmieras sākumskolas skolotāja Sanita Tauriņa, Valmieras 2. vidusskolas direktora vietnieks izglītības jomā Vjačeslavs Piskunovs un Valmieras Sporta skolas vieglatlētikas treneris Raitis Ravinskis.

Valmieras novada pašvaldības apbalvojumu “Balva izglītībā 2021” par nozīmīgu personisko ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā un sasniegumiem izglītībā saņēma 59 Valmieras novada laureāti.

Apbalvojumu saņēma vispārējās vidējās izglītības iestāžu pedagogi: Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotājas Renāte Bērziņa un Anda Deksne, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolotājas Sandra Krūze un Ināra Veita, Valmieras Viestura vidusskolas skolotāja Ina Tuņķele, sociālā pedagoģe Iveta Upīte un direktora vietniece izglītības jomā Anda Upīte-Markuse, Valmieras 2. vidusskolas skolotāja un arodbiedrības priekšsēdētāja Ina Mole un pirmsskolas izglītības skolotāja Marina Koļčinska, Valmieras 5. vidusskolas sociālā pedagoģe Jolanta Krišjāne un skolotāja Arta Gredzena, kā arī Naukšēnu vidusskolas skolotāja Antra Baune.

Valmieras novada pašvaldības dibināto pamatizglītības iestāžu skolotāji, kuri saņēma “Balvu izglītībā 2021”: Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolas skolotāja Elita Šalte, Trikātas pamatskolas pirmsskolas izglītības skolotāja Sarmīte Kanašniece, Burtnieku Ausekļa pamatskolas logopēde un pedagoga palīgs Māra Daugule, Rencēnu pamatskolas direktore Dina Oliņa un pirmsskolas izglītības skolotāja Arnita Staško, Jura Neikena Dikļu pamatskolas pirmsskolas izglītības skolotājas un direktores vietnieces izglītības jomā Antra Diknere-Sondore un Iveta Derkača, Kocēnu pamatskolas skolotājas Ilze Zariņa un Ina Smirnova, Rubenes pamatskolas skolotāja Anita Laicāne un pirmsskolas izglītības skolotāja Iveta Veide, Strenču pamatskolas direktore Dace Gaigala un skolotāja Solvita Tēberga, Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotājas Baiba Frinde un Evija Vilne, Valmieras sākumskolas direktora vietniece izglītības jomā Signe Jānelsiņa un skolotāja Aiga Vimba, kā arī Brenguļu sākumskolas skolotāja Līga Ķirse. Laureātu vidū ir arī trīs pedagogi no Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra – Santa Ecmane, Sarmīte Millere un Baiba Šēnberga, un Ziemeļvidzemes pamatskolas skolotāja Sofija Andriksone.

Pasākumā godināja arī profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu skolotājus: Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas skolotāju Uģi Brālēnu, Valmieras Sporta skolas direktora vietnieci izglītības jomā Santu Rulli un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra BMX nodaļas treneri Miku Puķīti, Bertānu Valmieras basketbola skolas treneri Evu Kaufmani, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” interešu izglītības skolotāju Evitu Ziplāni-Bērziņu, Valmieras Mūzikas skolas direktores vietnieci izglītības jomā Santu Tanenbergu, Kocēnu sporta skolas treneri Ivaru Jēkabsonu, Rūjienas Mākslas skolas mākslas priekšmetu skolotāju Antru Galzoni, Rūjienas Mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles skolotāju Gvido Brenčevu un Strenču Mūzikas skolas direktori Raldu Ziemuli.

Pirmsskolas izglītībā (PII) apbalvojumu saņēma šādi pedagogi: Valmieras PII “Ezītis” un struktūrvienības “Ābelīte” vadītāja Elita Skrastiņa, Valmieras PII “Sprīdītis” pirmsskolas izglītības skolotāja Dace Gailīte, Valmieras PII “Vālodzīte” vadītājas vietniece izglītības jomā Dana Ceplīte, Valmieras PII “Vālodzīte” struktūrvienības “Krācītes” pirmsskolas izglītības skolotāja Agita Silova, Valmieras PII “Buratino” vadītāja Sarmīte Bukava, Valmieras PII “Kārliena” pirmsskolas izglītības skolotāja Inga Stilve, Valmieras PII “Kārliena” struktūrvienības “Pienenīte” pirmsskolas izglītības skolotāja Vita Bukaldere, Mūrmuižas PII “Pasaciņa” pirmsskolas izglītības skolotāja Ērika Fūrmane, Valmiermuižas PII “Burtiņš” vadītāja Ivaise Melkere, Matīšu PII “Namiņš” pirmsskolas izglītības skolotāja un logopēde Gaida Bērziņa, Burtnieku PII “Sienāzītis” vadītāja Linda Sēne, Kocēnu PII “Auseklītis” pirmsskolas izglītības skolotāja Līga Jēkabsone, Mazsalacas PII “Dārziņš” pirmsskolas izglītības skolotāja Gita Brokāne, Rūjienas PII “Vārpiņa” vadītāja Lilita Romanovska un Strenču PII “Minkāns” pirmsskolas izglītības skolotāja Kristīne Nīmane.

Pateicībā par ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā un sasniegumiem izglītībā Valmieras novada pašvaldība apbalvojuma saņēmējiem piešķīra naudas balvu 150 eiro apmērā un dāvināja īpašu piemiņas pildspalvu.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nacionālie Bruņotie Spēki Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (reģ.Nr. 90000040549) VALMIERĀ un GULBENES NOVADA STĀMERIENĀ aicina pieteikties pievienoties dienestam KAREIVJUS Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē tiek veidota jauna profesionālā dienesta apakšvienība. Apakšvienības sastāvs tiek komplektēts ar kandidātiem, kuri ir beiguši vismaz pamatizglītību, arodskolas un citas profesionālās izglītības iestādes bruņotajiem spēkiem nepieciešamajās specialitātēs. Latvijas armija aicina: Esi viens no mums - kļūsti karavīrs! PAMATPRASĪBAS: Latvijas Republikas pilsonis/-e vecumā no 18 līdz 40 gadiem; Valsts valodas zināšanas; Nav kriminālās sodāmības; Atbilstošs veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība; Vismaz pamatizglītība. PIEŅEMŠANA: Iesniedz atlasei nepieciešamos dokumentus; Nokārto atlasi (medicīnisko un fiziskās sagatavotības pārbaudes, psiholoģisko izpēti); Paraksti līgumu un uzsāc profesionālo dienestu. PIEDĀVĀJAM: Dažādu speciālistu amatus kareivju, instruktoru vai virsnieku profesijās; Bezmaksas apmācību un karjeras izaugsmi; GARANTIJAS: Motivējošu atalgojumu sākot no 900 EUR un piemaksas karavīrs saņem mēnešalgu atkarībā no viņa dienesta pakāpes, izdienas un militārās izglītības; mēnešalgu nosaka arī atbilstoša kvalifikācijas kategorija, kas to var palielināt līdz pat 30%; karavīrs saņem piemaksas par dienestu starptautiskajās operācijās, pedagoģisko darbu, par apmācību vadību, kā arī naudas balvas. Plašas sociālās garantijas Veselības aprūpi, zobārstniecības pakalpojumus, optisko redzes korekciju līdzekļu iegādes kompensāciju; Atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu, apmaksātu mācību atvaļinājumu; Ar pārcelšanos saistīto izdevumu kompensāciju; Mantisko apgādi (formas tērpi, apavi un apakšveļa, speciālais apģērbs, apavi un aizsargierīces); Kompensāciju mācību izdevumu segšanai, ja karavīrs mācās valsts akreditētā izglītības iestādē; Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs; Garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80 % no saņemtā atalgojuma,  Atvaļināta karavīra veselības aprūpi, PIETEIKŠANĀS: Zvani – 26317364. Profesija: KAREIVIS /MATROZIS (JŪRAS SPĒKOS) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-09-12 Kontaktpersona: Zvani uz Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljonu – 26317364. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku no 01.09.2022. aicina darbā sociālo pedagogu.   Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarbībā ar sociālajiem dienestiem, bāriņu un pagasttiesām, citām valsts un pašvaldību iestādēm sekmējot bērnu un jauniešu sociālo vajadzību nodrošināšanu; • sadarboties ar pedagogiem, izglītības iestādes vadību, izglītojamiem un izglītojamo vecākiem mācību darbā, kā arī komunicēt informāciju par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes, komunikācijas prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties izglītības iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas, tostarp darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus, atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „Sociālā pedagoga amatam” līdz 2022.gada 31.augustam plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224237. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Skola) uz noteiktu laiku no 01.09.2022. aicina darbā izglītības psihologu/-i uz 0.5 likmēm Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Skolas mērķim un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Skolas atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties Skolas izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas, tostarp darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus, atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „Psihologa/-es amatam” līdz 2022.gada 31.augustam plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224237. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Mūsu partneri