Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldība ar Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Jaunatnes padomi pārrunā aktualitātes jaunatnes jomā

Lasīšanas laiks: 2 min

30. novembrī Valmieras novada pašvaldībā viesojās Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Jaunatnes padomes pārstāvji, lai tiktos ar Valmieras novada pašvaldības vadību, teritoriālo apvienību vadītājiem, darbā ar jaunatni iesaistīto iestāžu speciālistiem, jaunatnes lietu speciālistiem un pašvaldības Jaunatnes lietu konsultatīvās komisijas locekļiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Tikšanās mērķis bija iepazīstināt ministrijas pārstāvjus ar struktūru un praksi, kā Valmieras novadā tiek nodrošināts darbs ar jauniešiem, un pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar jaunatnes lietām. Savukārt Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Jaunatnes padomes pārstāvji klātesošos iepazīstināja ar šobrīd aktuālajām izmaiņām jaunatnes lietu nozares regulējumā, iespējām finanšu piesaistei projektu ideju īstenošanai un pieejamo atbalstu no valsts budžeta līdzekļiem darba ar jaunatni attīstīšanai pašvaldībās.

Daina Roze, Valmieras novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste: “Valmieras novada pašvaldībā šobrīd darbojas četri jauniešu centri – Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda”, Trikātas Jauniešu centrs, Burtnieku Jauniešu centrs un Rūjienas Jauniešu centrs, un tie nodrošina darbu ar jauniešiem visā novada teritorijā. Nozīmīgs resurss un sadarbības partneris pašvaldībai ir arī nevalstiskās organizācijas, kas nodrošina daudzveidību un iespēju jauniešiem izvēlēties vietu, kur “mācīties būt”. Liels izaicinājums pēc administratīvi teritoriālās reformas ir sasniegt jauniešus attālākajās lauku teritorijās un sniegt viņiem nepieciešamo atbalstu dzīves kvalitātes uzlabošanai, veicināt jauniešu pilnvērtīgu un vispusīgu attīstību un iekļaušanos sabiedrībā. Pateicos ikvienam, kurš piedalījās šajā tikšanās, diskutēja un ikdienā sniedz atbalstu jauniešiem!”

Jāatzīmē, ka līdz 7. decembrim turpinās pieteikumu iesniegšana pirmajai “Valmieras novada Jaunatnes gada balvai 2022”. Tajā pašvaldība aicina biedrības, izglītības iestādes, organizācijas un jauniešu centrus apzināt savu jauniešu izaugsmi un ieguldījumu sabiedrībā, piesakot kandidātus nominācijās “Brīvprātīgais darbs Valmieras novadā”, kurā izdalītas trīs apakškategorijas – “Zelts”, “Sudrabs” un “Bronza”, kā arī nominācijā “Dimanta jaunietis”. Plašāka informācija publicēta pašvaldības mājaslapā valmierasnovads.lv.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri