Valmieras Ziņas

Valmieras novada mājražotāji saņem medaļas

Lasīšanas laiks: 2 min

Septembra izskaņā Rīgā, Āgenskalna tirgū aizvadīti “Novada Garša” sezonas noslēguma svētki “Nogaršo Latviju Rīgā”. Viens no sezonas pasākumiem “Nogaršo Latviju Vidzemē” norisinājās arī Valmieras novadā – 19. augustā Ķoņu dzirnavās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Aizvadot lielisko garšu izbaudīšanas sezonu un turpinot Latvijas Lauku konsultāciju centra 2019. gadā aizsākto tradīciju – iepazīstināt Latvijas pircējus ar gada labākajiem vietējā ražojuma pārtikas produktiem, tika vērtēta arī konkursam pieteikto Latvijā ražoto produktu kvalitāte. Eksperti vērtēja produktus “Pārtikas produktu kvalitātes konkursā 2023”, kas šogad norisinājās jau ceturto gadu. Konkursam pavisam tika pieteikti 81 ražotāja 199 produkti.

Konkursam produktus pieteica arī Valmieras novada mājražotāji un rezultāti ir spīdoši. Mājup ar bronzas medaļu burkānu maizei atgriezās mājražotāja Sandra Vilne, zīmols “Sandriņas ievārījumi”. Arī SIA LIVO pīlādžu – vīgriezes-bazilika limonāde un z/s “Veckūkuri” krēmveida medus ir novērtēti ar bronzas medaļu.

Vairāki Valmieras novada mājražotāju produkti saņēma arī ekspertu novērtējumu sudraba līmenī – sudraba medaļa turpmāk rotās Alises Zariņas svaigo kazas sieru ar kaņepēm. Arī Daces Šulces svaigo kazas sieru un kazas piena karameles un kazas piena karameles uz kociņa, kas pazīstamas ar zīmolu “Gredzenmuiža”. Sudraba medaļa piešķirta arī Rūjienas uzņēmēju Gundara un Marutas Bergu konkursam pieteiktajam bumbieru džemam ar smiltsērkšķiem, “BBoga”. Arī “Sandriņas ievārījumi” pankūku ievārījums un upeņu-čili mērce turpmāk rotāsies ar sudraba medaļu. Sudraba novērtējums arī SIA LIVO plūškoka ziedu – gurķu limonādei, SIA Zarupi, “Granberry” cidoniju sukādēm tumšajā šokolādē un Zigmāra Jeskes asajām čili mērcēm “Vērte”, “Whiskey” un asajai čili mērcei, “Ziggy`s Chilie`s”. Sudraba medaļa nopelnīta arī z/s “Ibseni” ar paipalu olu lečo.

Valmieras novada mājražotāju produkti novērtēti arī ar augstāko novērtējumu – zelta medaļām. Tās turpmāk rotās Alises Zariņas ražoto svaigo kazas krēmsieru, “BBoga” ražoto ķirbju džemu ar smiltsērkšķiem un čili un  SIA “Zarupi” cidoniju sukādes, kas pazīstamas ar preču zīmi “Granberry”. Zelta medaļu ieguva arī z/s “Veckūkuri” šūnu medus.

Aicinām nogaršot augsti novērtētos Valmieras novada mājražotāju radītos produktus, kas ir ne vien gardi, bet arī veselīgi! Tos atpazīsim pēc preču zīmes “Radīts Valmieras novadā”. Lai patīkamas satikšanās tirdziņos!

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri