Valmieras Ziņas

Valmieras novadā apvienojamās pašvaldības neiebilst cita citas plānotajiem projektiem

Valmieras novadā apvienojamajām pašvaldībām nav iebildumu citai pret citas plānotajiem projektiem.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece, vakar Valmieras novadā apvienojamo pašvaldību finanšu komisijas otrajā sēdē tika atbalstīti visi desmit pašvaldību domju iesniegtie lēmumi.

Atbalstu guva Rūjienas novada pašvaldības domes lēmumi par ilgtermiņa aizņēmumu projekta “Ilgtspējīgas zaļās infrastruktūras un pievilcīgu atpūtas zonu attīstība dabā” (Zaļie torņi) īstenošanai, kā arī valsts budžeta aizņēmuma saņemšanu investīciju projektiem “Auto stāvlaukuma izbūve Brīvības ielā 5, Brīvības ielā 5a un Brīvības ielā 7a, Rūjienā” un projektam “Valdemāra ielas pārbūve (posmā no Rīgas ielas līdz Aldara ielai), Rūjienā”.

Atbalstīts tika arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes lēmums par ilgtermiņa aizņēmumu projektiem “Industriālo teritoriju attīstība Valmierā – 1.kārta” un “Kultūra, vēsture, arhitektūra Gaujas un laika lokos”.

Finanšu komisija saskaņoja Mazsalacas novada pašvaldības domes lēmumus par pašvaldībai piekrītošā zemes gabala “Dzelzceļš” un zemes gabala Muižas ielā 2 iznomāšanu.

Kocēnu novada domei komisija saskaņoja pašvaldības investīcijas projektu “Vaidavas ciema centra laukuma un tam pieguļošās teritorijas labiekārtošana” pirmās kārtas realizāciju. Savukārt Strenču novads varēs ņemt ilgtermiņa aizņēmumu projekta “Satiksmes drošības uzlabošana Pulkveža Zemitāna ielā Strenču pilsētā” īstenošanai.

Atbalstu guva arī Burtnieku novada pašvaldības domes lēmums par telpu iznomāšanu Valmieras ielā 13, Rencēnos.

LETA jau ziņoja, ka Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma pārejas noteikumu 20.punkts nosaka, ka pašvaldība, kuru administratīvi teritoriālās reformas ietvaros apvieno, var uzņemties aizņēmumu, galvojumu un citas ilgtermiņa saistības, iznomāt savu nekustamo īpašumu, kā arī atsavināt savu kustamo un nekustamo mantu, kuras pārdošanas vērtība pārsniedz 50 000 eiro vai 0,1% no pašvaldības pamatlīdzekļu vērtības, tikai pēc tam, kad saņemts pozitīvs apvienojamo pašvaldību finanšu komisijas lēmums.

Valmieras novadā apvienojamo pašvaldību finanšu komisiju veido visu apvienojamo pašvaldību – Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas, Strenču novadu pašvaldību domju priekšsēdētāji. Finanšu komisiju vada un tās darbu organizē Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (Valmierai un Vidzemei).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SĒTNIEKUS Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, tai skaitā: zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās. Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā pamata izglītība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, bruto darba alga no EUR 430.00. Pieteikties līdz 2020.gada 15.novembrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 228663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 228663305.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri